HYNDAI I30 1.4CW

ЦЕНА: 5900 €

HYNDAI I30 1.4CW


Се продава од прв сопственик,редовно сервисирано возило во овластен сервис.Град:
Скопје
Телефон:
078219211
Објавен на:
19.01.2020

ЦЕНА: 5900 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Стефче Филиповски
Град:
Скопје
Телефон:
078219211
Објавен на:
19.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка