Се издава стан

ЦЕНА: По договор

Се издава стан


Се издава стан со прекрасна локација на само 1 km од Срцето на градот - Плоштад Македонија,на 200 m од Железничка станица и Главна автобуска станица. Позади трговскиот центар Скопјанка. Целосно реновиран со комплетна покуќнина. Удобен и простран - светол стан, во повеќе од пристојна околина за живеење. Лоциран југо-исток со поглед кон парк и детско игралиште.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
072 237 244
Објавен на:
02.12.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ана
Град:
Скопје
Телефон:
072 237 244
Објавен на:
06.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка