Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!

ЦЕНА: По договор

Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!


Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!Цена по договор!Град:
Skopje
Телефон:
075223544
Објавен на:
26.11.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Biljana Ampevska
Град:
Skopje
Телефон:
075223544
Објавен на:
26.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава плазма телевизор

Се продава плазма телевизор марка QUART 50 инчи
контакт телефон 070 547 709

Цена:300 EUR


Објавен на: 06.03.2020
Се продава двосед

Се продава двосед во добра состојба

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 25.11.2019
Се продава користен Iphone 7 plus 32GB Model A1661

- Перфектна состојба.
- Батеријата држи 13h сурфање; 18h повици.
- Правен за амерички пазар (купен од NY Apple продавница за $959).

Цена:399 EUR


Објавен на: 26.09.2019
Се продава дуќан двоспратен, Кисела Вода - опремен

Долниот спрат има 30 м2, има дополнителна галерија на спрат - 16м2. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА МЕСАРНИЦА. Подетални информации на број 070-560-928

Цена:22.000 EUR


Објавен на: 01.06.2019
Се продава нов стан

Се продава нов стан веднаш вселив во населба Ѓорче Петров карши гимназијата Кочо Рацин 54 м2 трети кат југозапад цена 48 200,00 инвеститор Циле Инженеринг контакт 077 694 390 Влатко Ристески

Цена:48.200 EUR


Објавен на: 24.11.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка