Продавам гарнитура

ЦЕНА: 10000 мкд

Продавам гарнитура


Продавам гарнитура од Шипад, кратко користена со димензии 300*215 см, материјал штоф.
Истата се трансформира во лежај со димензии 200*160 см. Има простор за складирање и со истата има табуретка.Град:
Скопје
Телефон:
070364540
Објавен на:
27.03.2021

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Данчо Д.
Град:
Скопје
Телефон:
070364540
Објавен на:
27.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка