Куќа за 25000

ЦЕНА: 25000 €

Куќа за 25000


Се продава куќа/ деловен објект на главната улица во Драчево. Куќата е цврста градба, се состои од приземје 43м2, гарсоњера 43м2, двор 150 м2, подрум и паркинг.Град:
skopje
Телефон:
078/226252
Објавен на:
05.11.2021

ЦЕНА: 25000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Desanka Zlatanovska
Град:
skopje
Телефон:
078/226252
Објавен на:
03.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка