ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
motor

prodavam motorce ;push;avtomatik i dva germanski tocaci

Цена:250 €

1998
Пехчево
 

Објавен на: 27.05.2012
skoda

prodavam skoda favorit 94g so atestiran plinski ured lovato prv sopstvenik prva farba.

Цена:1.500 €

Skoda Favorit
1994
Пехчево
200000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.05.2012
nov Facebook

Socijalna Mreza (slicna na Facebook) ,zapocnuva zabavuvajte se,natprevaruvajte se i osvojuvajte nagradi,kupuvajte so osvoenite poeni,...

Vklucete se na :
http://signup.wazzub.info/?lrRef=c7e8766f

Цена:По договор

Пехчево
 

Објавен на: 20.05.2012
Продавам стан во Пехчево

Прпдавам стан во Пехчево во зградата над Стопанска банка

Цена:18.500 €

Пехчево
59 m2
2 соби
2 кат
Паркет
 

Објавен на: 05.05.2012
Продавам кози

Се продаваат 8 мелезени кози со јариња од сортата алпинки.
Цена по договор

Цена:По договор

Пехчево
 

Објавен на: 02.05.2012
HITNO PRODAVAM STAN 36kv.m.HITNOOOOOOOO I EFTINO

Prodavam stan vo Ohrid na bul. Jane Sandanski 3sprat podkrovie so terasa 35-36 kv.m. zgradata e na 4 godini , stanot e mnogu malko koristen kao nov e....ima moznost za pregraduvane ..... HITNO I EV...

Цена:26.000 €

Пехчево
2 соби
3 кат
Ламинат
Празен
Чиста документација

Објавен на: 25.04.2012
For Sale: Apple iPhone 4s 32GB....$550...Apple iPad 2 3G 32GB + Wi-Fi...$500

Buy Original Apple iPhone 4s, Apple iPad 3 & Apple iPad 2 ,

Apple iPhone 4s 64GB
Apple iPhone 4s 32GB

Цена:400 €

Пехчево
 

Објавен на: 14.03.2012
Selling,iPhone 4S,Samsung Galaxy S2,Nikon D700,Canon 5D Mark II,Samsung Galaxy Note

Our products Includes with all accessories and Comes with 1 year international warranty

Apple Tablet iPad PRICE LIST :
==============================

Цена:По договор

Пехчево
 

Објавен на: 17.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка