Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ITNO PRODAVAM NOVI CIZMI!JAVETE SE!!

crni zenski cizmi novi,br.38
ITALY SHOES

Цена:1.300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 22.01.2015
ikone

ikone na drvo so slika pravoslavne

Цена:2 €

Куманово
 

Објавен на: 22.01.2015
itno prodavam

prodavam nekoristeno kompjutersko biro(boja buka) i kompjutersko stolce crno so beli sitni crtki(model ist kako na slikata)

Цена:4.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 20.01.2015
ITNO PRODAVAM NOVI CIZMI!JAVETE SE!!

crni cizmi zenski,br.38,novi
italy shoes

Цена:1.300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 20.01.2015
Diskovi za BMW - Polo

1.se prodava diskovi predni za polo 1000

2.se prodava diskovi zadni Plocki /Gurtni za BMW 315.318.320 320.325

Цена:1.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 15.01.2015
AVASI -RASPLODEN MATERIJAL SO PEDIGRE

AMF-SELEKCIONEN CENTAR PRODAVA ;
CISTORASEN RASPLODEN MATERIJAL, JAGNINJA I OVNI SO PEDIGRE.
JAGNINJA NA VOZRAST NAD 90 DENA=250 EUR
MLADI OVNI 10-12 MESECI=400 EUR

Цена:150 €

Куманово
 

Објавен на: 05.01.2015
Надворешна предна гума 90/90-21 SAVA MC24 INVADER Front Tire HONDA XL YAMAHA XT SUZUKI DR KAWASAKI KL KTM BMW APRILIA PEGASO

Надворешна предна гума 90/90-21 SAVA MC24 INVADER Front Tire HONDA XL YAMAHA XT SUZUKI DR KAWASAKI KL KTM BMW APRILIA PEGASO
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Туне...

Цена:По договор

2001
Куманово
 

Објавен на: 26.12.2014
Се продава слика (икона) од Св. Димитрија (бакар длаборез)

Се продава слика (икона) од Св. Димитрија (бакар длаборез) изработена од Ѓорѓи Цветковски - Арап, Куманово. Цена - доставете понуда. Тел: 078 492 329 Благе

Слики во поголема резолуција:
http://...

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 16.12.2014
Барам работа како шминкер

Сериозна личност бара сериозна работа како шминкер (со 4г.искуство) во козметички салон во реон на град Куманово. Работно искуство како фризер (само фенирање, пеглање коса, локни). Првичен контакт ...

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 16.12.2014

Цена:20 €

Куманово
 

Објавен на: 15.12.2014
ПЛОЧКАРИ со повеќегодишно искуство

Бараме работа во МК. или странство 078208391

Цена:350 ден.

Куманово
 

Објавен на: 13.12.2014
LADA NIVA

Opel astra dizel 92 god. ja menuvam za lada niva isto dizel moze i plin so ates

Цена:10 ден.

Lada Niva
1992
Куманово
2 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.12.2014
chevrolet laceti

prodavam skoro nov avtomobil so realni 57000 km.go prodavam bidejki imam drug avtomobil.godina na proizvodstvo kraj na 2006.

Цена:3.800 €

Chevrolet Lacetti
2006
Куманово
57000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 13.12.2014
Stan 81m2 na Oktomvriska

Prodavam stan 81m2 na Oktomvriska vednas do pazarce.Cena po dogovor.

Цена:50 €

Куманово
81 m2
3 соби
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 13.12.2014
ИЗРАБОТКА НА ПРОФИ РЕЗИМЕА И АПЛИКАЦИИ

Изработка на професионално резиме/ CV на англиски или македонски според ваша потреба. Резиме за аплицирање на брод, нафтени платформи, бејбиситерки, фарми, градежни работници, молери, столари, водо...

Цена:600 ден.

Куманово
 

Објавен на: 08.12.2014
ПРОДАВАМ РУТЕР

Продавам малку користен рутер (1 месец) за интернет, скоро нов и со одлични перформанси. Цена по договор. Повелете јавете се на емаил: гјсонја @ ливе.цом

Цена:8 ден.

Куманово
 

Објавен на: 08.12.2014
ПРОДАВАМ ЈАКНА

Продавам малку користена/ носена јакна од скај. Светло пинк боја со наранџаста нијанса, Л величина. Цена по договор. Повелете јавете се на емаил: гјсонја @ ливе.цом

Цена:9 ден.

Куманово
 

Објавен на: 08.12.2014
ПРОДАВАМ КОРПА ЗА КУТРЕНЦЕ

Се продава добро сочувана корпа за носење на кутренце, користена само 1 месец. Цена по договор. Повелете јавете се на емаил: гјсонја @ ливе.цом

Цена:4 ден.

Куманово
 

Објавен на: 08.12.2014
transporterka za sitne papagaje i ptice

prodajem transporterku za nošenje sitnih papagaja + kanarinaca + zebica + bastarda itd za nošenje na izložbe i berze staje od 50 do 60 sitnih ptica transporter ima b boksova sa vrati...

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 08.12.2014
ukrasne patke braon žute karolinke

prodajem mlade ovogodišnje ukrasne patke karolinke svetlo braon boje slike su od mandarinki nisam slikao karolinke jako su lepe i krupne čika mića užice srbija 381646838956

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 08.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка