Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE PRODAVA DAEWOO REZZO

Se prodava daewoo rezzo 2,0 so vgraden plinski ured,(so atest) zamenet set rebrast kais,registrirana I platen danok.

Цена:1.150 €

Daewoo Rezzo
2001
Куманово
200 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.01.2018
Plac vo Kumanovo

Prodavam plac vo Kumanovo(Banevo Trlo), placot e 522M2, urbaniziran so asfaltiran pat ,struja, struja voda , kanal i cista dokumentacija.

Цена:43 €

Куманово
522 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.01.2018
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 07.12.2017
servo pumpa so kaisnica

Se prodava \"servo pumpa so kaisnica\" za Land Rover Freelander! Cena i dogovor vo inbox!

Цена:4.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 23.11.2017
Opel Astra

Prodavam opel astra 1.7 CDTi cosmo vo odlicna sostojba.Registrirana so zelen karton do 06.2018 god.So potpolno novi zimski gumi hankook ,.Poseduva originalni krovni nosaci thule.Kolata e kako nova,...

Цена:4.250 €

Opel Astra
2006
Куманово
170000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 12.11.2017
Се продава стан

Се продава стан од 115м2 на прв спрат ,во жолти згради на Октомвриска Револуција спроти My Market, над канцеларии на Штуз.
Станот има 3 спални,дневна со кујна,3 тераси,подрум, голем паркинг просто...

Цена:По договор

Куманово
115 m2
5+ соби
1 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.09.2017
Се продава плац во индустриска зона

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.09.2017
Продажба на куќа во центарот на Куманово во близина на Стара Црква

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220 м2, во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100 м2со гаража.

Цена:По договор

Куманово
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 26.09.2017
XITNO SE PRODAVA AUDI A8 3.7 2003 GOD

XITNO SE PRODAVA AUDI A8 3.7 2003 GOD BENZIN PLIN ZA POVEKE INF NA TEL 071338296

Цена:3.500 €

Audi A8
2003
Куманово
160000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 24.08.2017
Baram domasna pomosnicka

Potrebna seriozna zenska osoba za sekojdnevna rabota (cistenje, peglanje i slicno). Nedela sloboden den.Fleksibilno rabotno vreme od 6-8h dnevno.

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 14.08.2017
SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK

SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK KON TEL 071338296

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 06.05.2017
dekorativen ukrasen kamen

075244022 Se prodava dekorativen ukrasen kamen za ureduvanje na dvorovi, vlezovi, zardinjeri, fontani....
Vo dzakcinja 20kg i na ton. Cena 300 den na dzakce i 14000 den na ton.

Цена:300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.05.2017
PLOCKARI

Rabotemi niz cela Makedonija i stransvo
Лепење ПЛОЧКИ - Буња - ставање изолација, подлоги (кошуљица)
- Плочки - 5 евра (просек) се зависи која керамика и што се бара - Буња --- 8 евра (просек) - ...

Цена:5 €

Куманово
 

Објавен на: 22.02.2017
Samsung Galaxy A3 2016

Se prodava nov Samsung Galaxy A3 vo kutija ne vlucen niednas zemen od T-Mobile

Цена:12.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.12.2016
Se prodava

Станот се наоѓа на улица Есперанто 2/3 Куманово - прв ред бараки. Станот поседува и подрумска просторија од 25 м2 испод станот (можна е адаптација). Во склоп на станот - со посебен имотен лист се п...

Цена:По договор

Куманово
4825 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 17.12.2016
Metalni podupiraci

Se prodavaat polovni metalni podupiraci so
visina do 3,6m.

Informacii na 078815605

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 14.12.2016

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 22.11.2016
PRODAVAM NOVI CIZMI I PALTO

PRODAVAM NOVI CIZMI br 38 I palto od glostory L zaedno ili oddelno

Цена:2.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 11.10.2016
Se rpodava stan vo Kumanovo

Ulica Bozidar Mickovic 14, 1300 Kumanovo. Stanot e namesten. Nova kuhinja, Krevet Kauc, TV, Ormar Nov, Ves masina, Nova kada, podrum. Moznosti: Kabelska+Internet DSL

Цена:15.000 ден.

Куманово
31 m2
1 соба
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.10.2016
urbanizirani placovi vo kumanovo

vo kumanovo se prodavaat placovi vo urbanizirana naselba stari lozja (so regulirani dokumenti za sopstvenost)

Цена:По договор

Куманово
500 m2
 

Објавен на: 04.07.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка