Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE PRODAVA STAN VO HROM 86 kvadrati

Prodavam stan vo Hrom na ul. Voin Drackoci br.29 na glavnata ulica. Stanot ima golema dnevna so trpezarija, terasa, dve kupatila i tri spalni so prekrasen raspored.
Stanot e gradba od 2016 i seta ...

Цена:По договор

Скопје
86 m2
4 соби
1 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 28.03.2018
prodavam stan 61 m2 vo Avtokomanda Skopje

Stan od 61 m2 vo Avtokomanda .Visoko prizemje so so golemadnevna dnevna spalna kujna vc .Renoviran e 2016 godina osven prozri.Podrum i terasi ima .

Цена:48.000 €

Скопје
61 m2
3 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 28.03.2018
ПРОДАВАМ ГОТОВИ СТАНОВИ

ПРОДАЖБА НА ГОТОВИ СТАНОВИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ КАРШИ САЛАТА МАКЕДОНИЈА
ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КВАДРАТУРА ГАРСОЊЕРА 31М2, ДВОСОБЕН 52М2, ТРОСОБЕН 54М2,58М2,70М2. КОНТАКТ ВЛАТКО РИСТЕСКИ ТЕЛ 077 ...

Цена:По договор

Скопје
2 соби
 

Објавен на: 26.03.2018
ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ

Продажба на станови во Аеродром во градба ул,,Пандел Шишков,, карши Раде Кончар квадратура 37м2,39м2,41м2,44м2,46м2,51м2,54м2,64м2 со две спални.ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО РИСТЕСКИ 0...

Цена:По договор

Скопје
2 соби
 

Објавен на: 26.03.2018
STAN OD 40m2 VO KRIVA PALANKA

Se prodava dvosoben stan, so povrshina od 40 m2, lokacijata e na 1km od centarot na gradot. Cena po dogovor

Цена:По договор

Крива Паланка
40 m2
2 соби
2 кат
Чиста документација

Објавен на: 25.03.2018
PREKRASEN STAN NA EXTRA LOKACIJA

SE PRODAVA STAN 97M2 ODLICEN RASPORED SO TRI SPALNI,KUJNA,SALON,TERPEZARIJA,DVE KUPATLA I DVE TERASI.STANOT E NA VTORI KAT(OD TRI) SO STANOT IDE I PODRUM.PARKING BESPLATEN ...

Цена:109.000 €

Скопје
97 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2018
НОВИ СТАНОВИ ВО ПРЖИНО

Станбениот објект се наоѓа на мирна локација во населбата Пржино(Црниче)Скопје.
Во подножјето на планината Водно, (од последна 16ка 150метри нагоре).
Во непосредна близина на локацијата се наоѓа ...

Цена:1.150 €

Скопје
80 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 09.03.2018
Се продава стан во изградба

3собен стан на 1ви спрат 55квадрати во населба Хром повеќе информации 072226391

Цена:По договор

55 m2
3 соби
1 кат
Празен
 

Објавен на: 02.03.2018
Стан во центар на Скопје

Се продава стан во центар на Скопје 150 метри од влада, две спални соби една дневна соба поврзана со терпезарија и кујна. Една бања, еден тоалет, еден голем балкон со можност за преиначување во чет...

Цена:83.000 €

Скопје
72 m2
3 соби
Паркет
Клима
Чиста документација

Објавен на: 10.02.2018
Се продаваат готови станови

Се продаваат готови станови
еднособни од 40м2,44 м2
двособни од 52,54,58,63 м2
трособни од 70м2

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.02.2018

Цена:81.500 €

Скопје
93 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 05.02.2018
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO AERODROM 80m2- 3 SPALNI

Продавам реновиран стан кај Капитол мол, позади Веро Супермаркет во населба Аеродром.
- Станот е 80м2 + со станот следува и подрум од 5 м2.
- Се состои од дневна соба со трпезарија, 3 спални соби...

Цена:68.000 €

Скопје
80 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 05.02.2018
Renoviran stan, so dvor, podrum i parkging mesto

Станот е комплетно реновиран, заедно со инсталации за струја и вода. Од задна страна на станот има двор, веднаш позади бензинската на Макпетрол. На 100тина метри има градинка и основно училиште, во...

Цена:50.000 €

Скопје
57 m2
2 соби
Приземје
Клима
Чиста документација

Објавен на: 04.02.2018
Банско: Продажба на студио во хотелски комплекс Aspen Heights

Агенција за недвижности Глобал продава студио(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Aspen Heights.

Карактеристики:

Цена:10.500 €

44 m2
1 соба
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 30.01.2018
Банско - Продажба на трособен апартман во Хотел Дамианица

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотел Дамианица со прекрасен поглед на планината Пирин.

Карактеристики:

Цена:39.000 €

86 m2
3 соби
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман во Хотел Park View

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотел Park View, со спа центар, веднаш до ски стазата.

Карактеристики:
Квадратура: 76 m2

Цена:23.500 €

76 m2
2 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.01.2018
Банско - Продажба на луксузно студио Хотел Премиер

Агенција за недвижности Глобал продава луксузно студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Хотел Премиер, со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш до ски стаза...

Цена:27.000 €

40 m2
1 соба
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.01.2018
Стан во центар на Охрид

Станот е на 1 кат со 40 м2
Ходник,купатило,мала спална и
Дневна со кујна

Цена:29.000 €

Охрид
40 m2
2 соби
1 кат
Ламинат
Клима

Објавен на: 27.01.2018
ITNO se prodava stan vo TOPANSKO POLE

Итно!!Се продава невселен нов стан од 49.6m2 + 8.2m2 , во нова зграда во Топанско Поле. Зградата е ново градба и се наоѓа на ул"Лазар Трпковски" во непосредна близина на основното училишт...

Цена:По договор

Скопје
58 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 23.01.2018
NOV STAN 78m2 VO AERODROM SO 3 SPALNI - PRIZEMJE

Станот од 78м2 се наоѓа на ул.Пандил Шишков.22
Станот го добивате со таркет на подот, комплет опремено купатило, подни и ѕидни плочки во кујна и плочки во ходник, медијапански врати, станот го куп...

Цена:950 €

Скопје
78 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 22.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка