Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Имаме потреба од столари со искуство

Столарска фирма за изработка на интериер има потреба од столари со искуство

Цена:1.500.000 ден.

   

Објавен на: 09.03.2016
Mebel Kancelariski


Mnogu socuvan pogolemi kolicini na kancelariski mebel
rabotni biroa dimenzii 160x80x70 na zaliha 150 kom
agolni biroa 160/100/60/70 - na zaliha 90kom

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.03.2016
Седечка гарнитура

Тросед, двосед и фотелја, светло кафена; микрофибер експонат „ТРЕСКА“.

Цена:1.200.000 ден.

   

Објавен на: 27.02.2016
Се продава елегантен и модерен мебел

Се продава елегантен и модерен мебел: -Трпезариска маса, бела медијапан, димензии 140х80см, нова, малку користена. Цена: 12000,00 -Четири столици црни со метал, нови. Цена за комплет: 8000,00 -Рабо...

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 11.02.2016

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 27.12.2015
Архитект за проектирање и изработка на ентериер

Столарска фирма има потреба од архитект со познавање на програми за цртање на компјутер за проектирање и изработка на ентериер

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.11.2015
IVERICA / ИВЕРИЦА -250х50см -170x47см -90х50см -60x45cm

ПРОДАВАМ ПАРЧИЊА ИВЕРИЦА 16 мм /БЕЛА, ЦРНА, КАФЕНА/:

- ФУРНИРАНА ИВЕРИЦА /ЦРНА БОЈА со ОРНАМЕНТ ДАБ ДРВО/
* 250х50см - 4 ком;

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2015
Prodazba na Krevet

krevetot se spusta u bracen krevet

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.09.2015
prodavam detska soba

prodavam mebel za detska soba nekoristen
detski krevet na dve nivoa so eko koza vo rozova boja -10.000, skaf so polici vo rozova boja-4500, biro so kaseta, i dve polici, site moze oddelno-3500

Цена:18.000 ден.

Кратово
 

Објавен на: 31.08.2015
Bolnicki Krevet

BOlnicki krevet so motor sa podiganje na glavata is moznost za podiganje na noziot del no racno...Krevetot e so latoflex i e vo odlicna sostojba ( se rasklopuva) lesen za trasport. Sirinata e 80 cm...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2015
Kamin na drva

Продавам камин на дрва Френклин во одлична сосотојба.Каминот е од гус и долго ја држи топлината. Цена по договор.
Контакт: Борко 075/260-479

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2015
Терпезaрискa мaсa сo шест стoлa

Прoдaвaм oдличнo сoчувaнa терпезaрискa маса сo шест стoлa.

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2015
ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ , ЛИЗГАЧКИ ПЛАКАРИ..

ИЗРАБОТKA НА КУЈНИ ( со над 20 год. искуство ) - КУЈНИ ,ОД ИДЕА ДО РЕЛИЗАЦИЈА, СТАНДАРДНИ ИЛИ ЛУКСУЗНИ, ПЛАКАРИ- СО ЛИЗГАЧКИ (СО ТИВКО ЛИЗГАЊЕ И ДОЛГА ЕКСПЛОАТАЦИЈА ) И ОБИЧНИ ВРАТИ, ДЕТСКИ С...

Цена:11 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.08.2015
KOVANI OGRADI TENDI NASTRESNICA KAPII SPALNA KUKU STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

   

Објавен на: 16.08.2015
trepezariska masa i stolovi

Se prodava trepezariska masa so dijametar 1m i pustena 1,30 ,belo drvo odlicno socuvana i 4 stolovi ,odlicno socuvani

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.08.2015
KILIM / КИЛИМ - TEPIH / ТЕПИХ 4х3м - 2х3м

ПРОДАВАМ КИЛИМ / ТЕПИХ 2 х 3 м2 - 3 х 4 м2 во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА /КОРИСТЕН 3 СЕЗОНИ/.

2 х 3 м2 - ДЕЗЕН - ПОДЛОГА ЧОКОЛАДО БОЈА со ТЕМНО ЖОЛТИ ОРНАМЕНТИ;
3 х 4 м2 - ДЕЗЕН - ПОДЛОГА во ЗЕЛЕНА БОЈА ...

Цена:8 €

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
Продавам ствари за домаќинство

Висечки за кујна,плакар детски,спална,детски креветчиња,разни комоди големи и мали,електричен шпорет.

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2015
Мебел за дневна

Хитно ! Се продаваат гарнитура за седење (петосед), тросед и фотеља која се спушта и може да се користи како кревет за спиење. Мебелот е користен само 1-2 години и е како нов.
Се продаваат поради ...

Цена:25.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2015
Салон за мебел / Дизајн МОДЕРНО+

Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2015
Се продава трпезариска маса со столици

Трпезариска маса и 6 столици. Истите се многу малку користени. Цена за масата 3.800 денари а цена на столица 1.500 денари

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 28.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка