Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.02.2018
Se prodava nova Kujna

Se prodava nova kujna ne koristena.Vnatresniot del e izraboten od bela iverka a predniot del liceto e krem i temno siva grafit boja so rabotna plotna i umivalnik ima i ostaveno prostor za masina za...

Цена:25.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.02.2018
Variolaj Zebra zavesi Venicijaner Rolo zavesi

Venicijaner variolajt zebra i rolo zavesi vo mnogu boi i dezeni po najeftini ceni!!!

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 31.01.2018
Se prodava hitno!

Prodavam garnitura,sedmosed,so mehanizam za spustanje,star 3 meseci.

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 24.01.2018
Agolna garnitura SIMPO kako nova

Prodavam Simpo agolna garnitura vo odlicna sostojba, so mehanizam i zelezno jadro so krevet na rasklopuvanje. Dimenzii na garniturata 267 x 236 x 86. Taburetkata i masata na slikata se vekje prodad...

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.01.2018
PROIZVODSTVO NA KLUB FOTELJI DVOSEDI MASICKI

PROIZVODSTVO NA KLUB FOTELJI DVOSEDI MASICKI BOI I DIZAJNI PO IZBOR EKSTRA CENI KLAVITET SO PREVOZ ZA SKOPJE DRUGITE GRADOVI MOZNOST PO KARGO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2018
Prodavam garnitura-trosed,dvosed i fotelja 6000 den

Prodavam garnitura, trosed dvosed i fotelja, vo odlicna sostojba. Trosedot e so mehanizam za pustanje. Cenata e 6000 denari za celata garnitura i ne e fiksna.

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.12.2017
Гарнитура за дневна соба

Двосед со нов душек, две фотелји на спуштање и агол.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2017
Трпезариска маса и столици

Одлично сучувани трпезариска маса со столици

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 17.12.2017
Гарнитура за седење (поволно)

Поволно се продава користена гарнитура за седење (тросед, двосед и фотеља) во солидна состојба.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.12.2017
Продавам лимен покрив за роба за тезга за пазар

Продавам лимен покрив кој по нарачка е направен од мајстор лимар,наменет за покривање на наместена роба на тезга на пазар.Истиот е со димензии 1,75 м/1 м ,се склопува на два дела и е во одлична сос...

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2017
МЕБЕЛ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

Продавам половен мебел во одлична состојба.
Мебелот се состои од:
- тросед + 2 фотељи + маса
- трпезариска маса со двосед, 2 фотељи, 4 столици и голема трпезариска маса

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2017
Sobni vrati so kasa, vo odlichna sostojba

Prodavam 4 sobni vrati, komplet so kasa i kvaka, kratko vreme koristeni, vo odlichna sostojba. Boja - svetol dab, izraboteni od medijapan i oblozeni so dekorativna reljefna folija. Dimenzija - 80 c...

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2017
Се продава мебел

Се продава гарнитура за дневна,француски лежај,библиотека и трпезариска маса со столици во дуборез.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.11.2017
СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА тросед двосед и фотелја со прекривачи.
Во добра состојба.

Цена:15 ден.

Штип
 

Објавен на: 30.10.2017
Prodavame kancelariski fotelji

Dobro socuvani kancelariski fotelji, ima vkupno 35.
Izraboteni se vo Mebel Vi.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2017
Prodazba na mebel

se prodava:
1. Komoda za TV so elementi (5.000 denari)
2. Mala komoda (2.000 denari ili zaedno so golemata: 6.000 denari)
3. Biro za kompjuter so fiokar (3.500 denari)

Цена:100.000.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2017
SE PRODAVA DETSKA SOBA

Prodavam elementi za detska soba, krevet, plakar, biro, element so fioki.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.09.2017
Душеци за детски креветчиња и работно биро

Продавам 2 душека за детски креветчиња купени од Симпо и работно биро од чисто дрво

Цена:4.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 29.09.2017
Prodavam garnitura

Prodavam garnitura trosed dvosed i fotelja

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.09.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка