Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам единечни кревети 190x90

Продавам единечни кревети со димензии 190x90.
Цена на еден кревет со душек – 50 €.
Подигнување од нас. Железара, со ваш превоз.

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 24.01.2019
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.01.2019
Продаваме 4 работни бироа

Продаваме 4 работни бироа, во одлична состојба, малку користени.
Бироата се од италијанско производство, купени од Леснина.
Димензии: 160 х 90 х 75 см.
Цена: 200 ЕУР по парче. (800 ЕУР за сите ч...

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 31.10.2018
Fotelja na pustanje

Se prodava fotelja na pustanje.

Цена:6.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.10.2018
ITNO SE PRODAVA MEBEL

Itno se prodava ochuvan mebel
Cena po dogovor
Tel:070484338

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.08.2018
Кревет клик клак

Креветот е систем клик клак 90/200 спуштен 140/200, под лежајот има сандук, добро сочуван , малку користен.

Цена:3.600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2018
продавам кожна гарнитура

Се продава добро сочувана кожна ганитура.
информации на телл 075572791

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2018
Se prodava masa so sest stolici

Se prodavaat masa so sest stolici od masivno drvo (kako novi). Dimenzii 140/80 (+40)cm

Цена:210 €

Битола
 

Објавен на: 29.05.2018
Регал за дневна соба

Регал за дневна соба 3 двокрилни и 1 еднокрилен

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.05.2018
Продавам ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ И ДУШЕК

Креветчето е иверица и дрво со две фиоки на тркалца со кочници. Душекот е DORMEO comfort 70/140 sm


креветче - 3500 денари

Цена:7.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 05.05.2018
Prodavam elementi od frizerski dukjan


1 Lavor 200e
2 Stolici po 100e
2 Ogledala po 50e

Цена:740 €

Скопје
 

Објавен на: 04.05.2018
Agolna garnitura

Prodavam agolna garnitura 270/180 cm, dobro sochuvana, so lezaj shto se izvlekuva i kutija za postelnina. Ja dobivate komplet so pernicite od fotografiite.
Cenata ne e fiksna

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2018
itno prodavam

Prodavam dve fotelji, masicka za vo dnevna, francuski lezaj, vertikalen zamrznuvac i termo pecka. Socuvano i funkcionalno.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2018
prodavam

Prodavam trosed cena 5000 denari, dvosed cena 4000 denari, fotelja cena 2000denari, Kilim cena1000 denari, stolici PO 200 denari Informacii NA tell 076464864

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2018
izrabotka na kujni komodi plakari

facebook kristijan mebel

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.04.2018
prodavam koristen namestaj

Prodavam kozna garnitura cena 18000 denari, trosed dvosed fotelja moze i posebno, trosed klik klak cena 3000 denari, trpezariski stolici 7 sekoja PO 300 denari tell 076464864

Цена:23.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2018
Prodazba na mebel

Prodazba na trepezariska masa so 4 stola od ratan drvo. Trosed i 2 fotelji i 2 klub masi izraboteni od ratan drvo.

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2018
ПРИРОДЕН ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН

Изработка на плочки од природен бел мермер,травертинска буња (повеќе бои и нијанси),природен сив камен и др.Димензиите можи да се направат по ваша желба.
Изработка на мермерни и гранитни окапници,...

Цена:15 €

Скопје
 

Објавен на: 19.03.2018
prodavam

prodavam mebel,plalar,komodi, tv

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.03.2018
tv komoda

Продавам (изработувам) нова дрвена ТВ комода - махагони
Должина 150см
Ширина 40см
Висина 42см

Цена:6.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка