Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
расдник на овошни садници мк македонија

Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошни садници аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, капини, рибизли,...

Цена:100 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
овошни садници орев бадем аронија лешник круши јаболки сливи гоџи бери праска кајсија калинка јапонско јаболко

Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошни садници аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, капини, рибизли,...

Цена:100 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
ovosni sadnici makedonija aronija mk

Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovosni sadnici aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sliva, slivi, ...

Цена:130 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
Prodavam oves i seno vo bali i jacmen okolu 50t rekolta 2014 god

Prodavam seno vo bali rekolta 2014 god.okolu 1000 bali, balite se golemi tvrdo presuvani,smesteni vo hangar.Senoto e so vrven kvalitet moze da se uverite na lice mesto samo za seriozni kupuvaci cen...

Цена:100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 07.06.2014
RASAD PIPERKA

Se prodava rasad--piperki, sorta Slonovo uvo.
tel. 070898421

Цена:1 ден.

Струмица
 

Објавен на: 03.06.2014
продавам палми

Продавам палми, отпорни на ниски теператури. Ги има во најразлични големини, погодни се за двор и саксии.

Цена:1 €

Гевгелија
 

Објавен на: 31.05.2014
Ovosje i Zelencuk na golemo Otkup

Otkupuvam na golemo ovosje i zelencuk. Potrebno e da ima GlobalGap
( da ispolnuva eu standart ).
Minimum 600 toni, sveza,
90 % 1 klasa 10% 2 klasa

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.05.2014
Алуминиумски цевки за наводнување

Продавам алуминиумски цевки за наводнување ф70(Словенски) Добро сочувани ,скоро нови по велепродажна цена.

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 14.05.2014
Ракија

Продавам десетгодишна бела и жолта гроздова ракија

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 13.05.2014
Prodavam Bure i Kaca!

Prodavam Bure od 550l i Kaca od 150l.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2014
zimzeleni drvca (buxus sempervirens)

visina 10-13cm 40 den.
15-20cm 150 den.
Sadnicite se naogaat vo Struga, prakame po kargo niz cela Makedonija.

Цена:40 ден.

   

Објавен на: 26.04.2014
ПРОДАВАМ САДНИЦИ ОД ; киви и капини

Садниците од киви се тригодишни цена по 100денари
Садниците од капини се со различна старост ,цена по 50 и 100 денари садниците од 100 денари ке дадат род годинава
Садниците ќе ги подигнете во Ск...

Цена:50.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2014
DRVO NA ZIVOTOT-PALMI

Drvoto na zivotot e staro 8.5 godini a malite 2.5g.
pomalite 150 den. do 750 den. pogolemite.

Цена:150.750 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2014
pampas

ukrasno rastenie pampas za vasiot dvor

Цена:200 ден.

Охрид
 

Објавен на: 15.04.2014
Калифорниски црви или био хумус

сепродаваат калифорниски црви
био хумус и во тецна состојба

Цена:10 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 15.04.2014
bademi

prodavam bademi nekrseni kilo 80den imam nad 100 kg,krseni 1kg 500den

Цена:80 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 10.04.2014
Paulownia Brzo rastecko drvo

Контејнерски садници Paulownia Elongata. Садниците се со врвен квалитет произведени инвитро и од сертиицирано семе. Нудиме комплетни стручни услуги за подигање насад. При купување на наши садници с...

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 09.04.2014
Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошен саден материјал од : аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, капини, рибизли, боровница, брусница, и др. За повеке информ

Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошен саден материјал од : аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, ка...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 08.03.2014
Продавам компири

Продавам компири на големо од сортите дезире и агрија

Контакт телефон: 071/615-904

Цена:По договор

Македонски Брод
 

Објавен на: 24.02.2014
СЕ ПРОДАВА СЕНО И СЛАМА

СЕНОТО И СЛАМАТА СЕ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ И СЕ НАОЃААТ ВО СЕЛОТО СВ.МИТРАНИ-ПРИЛЕПСКО.ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР!!!ТЕЛЕФОНОТ Е СМЕНЕТ -076234228.

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 24.02.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка