Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam oves i seno vo bali i jacmen okolu 50t rekolta 2014 god

Prodavam seno vo bali rekolta 2014 god.okolu 1000 bali, balite se golemi tvrdo presuvani,smesteni vo hangar.Senoto e so vrven kvalitet moze da se uverite na lice mesto samo za seriozni kupuvaci cen...

Цена:100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 07.06.2014
RASAD PIPERKA

Se prodava rasad--piperki, sorta Slonovo uvo.
tel. 070898421

Цена:1 ден.

Струмица
 

Објавен на: 03.06.2014
продавам палми

Продавам палми, отпорни на ниски теператури. Ги има во најразлични големини, погодни се за двор и саксии.

Цена:1 €

Гевгелија
 

Објавен на: 31.05.2014
Ovosje i Zelencuk na golemo Otkup

Otkupuvam na golemo ovosje i zelencuk. Potrebno e da ima GlobalGap
( da ispolnuva eu standart ).
Minimum 600 toni, sveza,
90 % 1 klasa 10% 2 klasa

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.05.2014
Алуминиумски цевки за наводнување

Продавам алуминиумски цевки за наводнување ф70(Словенски) Добро сочувани ,скоро нови по велепродажна цена.

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 14.05.2014
Ракија

Продавам десетгодишна бела и жолта гроздова ракија

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 13.05.2014
Prodavam Bure i Kaca!

Prodavam Bure od 550l i Kaca od 150l.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2014
zimzeleni drvca (buxus sempervirens)

visina 10-13cm 40 den.
15-20cm 150 den.
Sadnicite se naogaat vo Struga, prakame po kargo niz cela Makedonija.

Цена:40 ден.

   

Објавен на: 26.04.2014
ПРОДАВАМ САДНИЦИ ОД ; киви и капини

Садниците од киви се тригодишни цена по 100денари
Садниците од капини се со различна старост ,цена по 50 и 100 денари садниците од 100 денари ке дадат род годинава
Садниците ќе ги подигнете во Ск...

Цена:50.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2014
DRVO NA ZIVOTOT-PALMI

Drvoto na zivotot e staro 8.5 godini a malite 2.5g.
pomalite 150 den. do 750 den. pogolemite.

Цена:150.750 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2014
pampas

ukrasno rastenie pampas za vasiot dvor

Цена:200 ден.

Охрид
 

Објавен на: 15.04.2014
Калифорниски црви или био хумус

сепродаваат калифорниски црви
био хумус и во тецна состојба

Цена:10 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 15.04.2014
bademi

prodavam bademi nekrseni kilo 80den imam nad 100 kg,krseni 1kg 500den

Цена:80 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 10.04.2014
Paulownia Brzo rastecko drvo

Контејнерски садници Paulownia Elongata. Садниците се со врвен квалитет произведени инвитро и од сертиицирано семе. Нудиме комплетни стручни услуги за подигање насад. При купување на наши садници с...

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 09.04.2014
Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошен саден материјал од : аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, капини, рибизли, боровница, брусница, и др. За повеке информ

Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошен саден материјал од : аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, ка...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 08.03.2014
Продавам компири

Продавам компири на големо од сортите дезире и агрија

Контакт телефон: 071/615-904

Цена:По договор

Македонски Брод
 

Објавен на: 24.02.2014
СЕ ПРОДАВА СЕНО И СЛАМА

СЕНОТО И СЛАМАТА СЕ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ И СЕ НАОЃААТ ВО СЕЛОТО СВ.МИТРАНИ-ПРИЛЕПСКО.ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР!!!ТЕЛЕФОНОТ Е СМЕНЕТ -076234228.

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 24.02.2014
Planinski med

Prodavam čist planinski šumski med. Pčelarnikot se naoga na ekološko podračje, vo reonot na Kruševo. Tel. za kontakt:077854325, 075576308.Kontakt vo Skopje 078849771.

Цена:250 ден.

Крушево
 

Објавен на: 15.02.2014
vrsam kroenje na lozja i ovostarnici....

krojAM SEKAKOV vid na lozja ovostarnici povolno telefon za kontakt GORAN O77640221

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.02.2014
N I V A

Prodavam niva vo s.KOSMATACod 10 000m2 (Dolna Grbavica)

Цена:10.000 €

Куманово
 

Објавен на: 12.02.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка