Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE PRODAVA SENO, SLAMA I PCENICA

SENOTO E LIVADSKO I E SO ODLICEN KVALITET.
CISTA MERKANTILNA PCENICA NE TRETIRANA SO NIKAKVI HEMISKI PREPARATI.
KOLICINITE SE OGRANICENI!
CENA PO DOGOVOR.

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 06.02.2016
Продажба на овошни садници - јапонски јаболки

Продаваме сертифицирани овошни садници - јапонски јаболки од сортата ЏИРО.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.02.2016
Prodavam godji beri

Prodavam godji beri sorta 1,2 i 4 ,svezo nabrani ,na golemo i malo.Kvalitet extra

Цена:300 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 05.10.2015
prodavam domasen ajvar

prodavam domasen ajvar
zagarantiran kvalitet
tradicionalen recept
informacii i naracki na 070248616

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 26.09.2015
Prodavam Ovogodisen MED Na GOLEMO

Prodavam Ovogodisen Med na Golemo i Malo od Krivo Palaneckiod Region
tel; 075 617 777
MILE -ELEKTRON

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 20.08.2015
TEGLI / ТЕГЛИ - 720 мл.

П Р О Д А В А М:

***ЧИСТИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ - 720 мл.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
Продавам Модри патлиџани

Продавам модри патлиџани со екстра квалитет од сортите Класик и Аргон.

Цена:6 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 09.08.2015
ЛЕШНИЦИ - БИО - МЛЕЧНИ - БЕЗ ХЕМИКАЛИИ

LESNICI - BIO - MLECNI - BEZ HEMIKALII, PROIZVEDENI VO RM - P R O D A V A M. NE SE UVOZNI I GARANTIRANO SE BIO PRIZVODI. DOKOLU STE ZAINTERESIRANI ZA EKOLOSKA ZDRAVA HRANA, PROCITAJTE GO DADENIOT P...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2015
Продавам влечна кола

Продавам влечна кола со 2 оски.

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.07.2015
Продавам каца!

Продавам каца со димензии: висина 44 cm, газар со дијаметар 37,5 cm и горен отвор со дијаметар од 27 cm,
погодна за етно украс или употреба.
Цена 1500 ден.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
masina za nizenje tutun racna

masina za nizenje tutun racna so 16 kasetki

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 03.07.2015
prodavam shuma

Se prodavaat 150 snopovi pcenkarna suma po cena od 2000 denari itno.
Informacii na telefon 076499877

Цена:2.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 28.06.2015
prodavam plugovi

Se prodavaat trobrazdni plugovi zafatnina 90 sm,cena 500 evra,informacii na telefon 076499877

Цена:500 €

Куманово
 

Објавен на: 28.06.2015
RASAD OD JAGOTKI

PRODAVAM RASAD OD JAGOTKI SORTA ALBA PO PORACKA NAJ DOKAZANA SORTA 20DENARI PO KOREN

Цена:20 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2015
SLATKO OD SUMSKI JAGODI

NAJDOBROTO SLATKO OD SUMSKI DIVI JAGODI PRAKAM PO KARGO CELA MAKEDONIJA

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2015
Метални конструкции и хали. Нови и користени.

Метални конструкции и хали. Нови и користени.
Ладно извит метални неуспех со број 10; 12; 14; 16; 18 со дебелина до 4мм.

Цена:10.000 €

Скопје
 

Објавен на: 12.06.2015
Sok od kalinki, Slatko i Marmalad od smokvi

Сок од калинки ½ l. - шише - 100 ден.
(во смрзната состојба, чист концентрат од калинка без никакви додатоци)

Слатко од зрели смокви

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2015
Продажба на сертифицирани овошни садници и лозови калеми

Фирмата Зоди-Комерц Зоран ДООЕЛ има 15-годишно искуство со продажба на високо квалитетни, сертифицирани овошни садници. Потеклото на овошните садници е од Република Грција, додека потеклото на лозо...

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 03.05.2015
Karanfil i verbena

karanfil i verbena vo poveke boi cena po dogovor isto taka i 50 parcinja cuvar kuka i 100 parcinja orlovi nokti

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 05.04.2015
Органско Ѓубриво

Органско Ѓубриво произведено од калифорниски црви.
количините се ограничени може порачка на тел;
078327049 Ивица
5 lit.

Цена:1 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 05.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка