Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Пехчево

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
TOSTER I FRITEZA NA PLIN

Prodavam toster i friteza na plin za vo sendvicara ili drug ugostitelski objekt. Koristeni se samo edna godina i se vo odlicna sostojba. Prodavam i polovna fiskalna kasa. Cenata e po dogovor

Цена:По договор

Пехчево
 

Објавен на: 05.11.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка