Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Пехчево
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
VW PASSAT CC

VW PASSAT CC 2.0 145ks full oprema kasko osiguran vo super sostojba...tel 070208212 vo sekoe vreme..

Цена:20.100 €

VW Passat CC
2008
Пехчево
100000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.12.2012
skoda

prodavam skoda favorit 94g so atestiran plinski ured lovato prv sopstvenik prva farba.

Цена:1.500 €

Skoda Favorit
1994
Пехчево
200000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка