Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава викендица на патот према Огњанци

Површина на плацот 1300 м2
Површина на куќа 170 м2
Површина на помошниот објект 150 м2

Цена:По договор

170 m2
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2017
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка