t a p e t a r

ЦЕНА: 100 €

t a p e t a r


Vrsam tapaciranje na sekakov vid mebel,aisto taka izrabotuvam Mebel po MERKA(Agolna garnitura).Град:
Kumanovo
Телефон:
075 502 793
Објавен на:
07.02.2014

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
lasta krstevski
Град:
Kumanovo
Телефон:
075 502 793
Објавен на:
07.02.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Стан со две спални кај Веро Центар

Се издава НАМЕСТЕН стан од 52 метри квадратни со две спални соби, на прв кат во зграда. Станот има парно и приватен паркинг. Локација до Олимписки базен. Побарајте слики на Viber, 078539444.

Цена:210 EUR


Објавен на: 29.01.2018
SE PRODAVA STAN VO OHRID ITNO

Stanot e vo odlicna sostojba, so odlicna panorama i pogled kon ezero. Povekje informacii na tel. 075/ 352-795

Цена:По договор


Објавен на: 07.01.2018
prodavam kuka

prodavam kuka so dvorno mesto vo selo ramne ohridsko

Цена:По договор


Објавен на: 20.11.2017
Proizvostvo i trgovija so sobni vrati

Golem izbor na sobni vrati izraboteni od povece vidovi matrijali.

Цена:120 EUR


Објавен на: 30.11.2012
prodavam sungere

prodavam sunger 8,4 metri kubni so kiilaza od 40 30 i 20 kila po kubik ili nekade okolu 250 kila dimenzii na sungerto se 4 parcinja so 2x1,5,0,25 metri za navedenite kolicini.Sungerot e sileksov i...

Цена:800 EUR


Објавен на: 26.02.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка