stolar-monter

ЦЕНА: По договор

stolar-monter


potreben e eden stolar monter
prednost so rabotno iskustvo
plata po dogovorГрад:
skopje
Телефон:
078356428
Објавен на:
29.01.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
blagoja radeski
Град:
skopje
Телефон:
078356428
Објавен на:
08.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

работа

столар монтер
склопување плочест мебел
склопување увозен мебел

Цена:По договор


Објавен на: 21.04.2018
Se prodava kukja vo naselba Cento

Se prodava kukja vo naselba Cento od 86 m2, dvor od 350 m2 i garaza. Se naogja na pocetokot od naselbata, ima uredna dokumentacija.

Цена:По договор


Објавен на: 25.01.2018
PLOCKARI

Rabotemi niz cela Makedonija i stransvo
Лепење ПЛОЧКИ - Буња - ставање изолација, подлоги (кошуљица)
- Плочки - 5 евра (просек) се зависи која керамика и што се бара - Буња --- 8 евра (просек) - ...

Цена:5 EUR


Објавен на: 22.02.2017
kamaz

kamaz za drva i trupci reg ekstra

Цена:7.000 EUR


Објавен на: 08.09.2014
Речник

Продавам !!!
Македонско - Грчки
и
Грчко - Македонски

Цена:20 EUR


Објавен на: 19.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка