se prodava

ЦЕНА: 40000 €

se prodava


Продавам куќа во Пехчево, 120м2, помошна просторија 19м2 и дворно место 470м2. Наместена. Прва зона, одлична локација.Град:
Skopje
Телефон:
078641461
Објавен на:
02.08.2012

ЦЕНА: 40000 €

Карактеристики:

Град:
 Пехчево
Квадратура:
 120 m2
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Град:
Skopje
Телефон:
078641461
Објавен на:
12.06.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kia pride

Se prodava kia pride 1997 godina be registrirana vo odlicna sostojba nov akumulator pali vozi

Цена:700 EUR


Објавен на: 26.02.2018
RAZVEDEN MAZ

Zivotot e eden,repriza nema.Sam sum,ako si osamena javi se pisi.Jas sum 41g. mak,Baram zenska licnost za druzenje,zaednicki zivot mozen brak do 43 g. Prv kontakt po telefon ili viber 078/623-389

Цена:1 MKD


Објавен на: 08.12.2017
VW Passat B5

Se prodava zaradi zaminuvanje
Kupen i donesen od Germanija
Pali Vozi
Na BG tablici

Цена:77.978.724 EUR


Објавен на: 22.09.2016
Digitalna vaga

Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 21.06.2016
fiat brava

Se prodava itno neregistrirana fiat brava 97 godina poradi kupuvanje na nov avtomobil so ates plin

Цена:1.200 EUR


Објавен на: 19.05.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка