prodavam polovni vifi i televizori so ramen ekran

ЦЕНА: 1500 мкд

prodavam polovni vifi i televizori so ramen ekran


site se vo ispravna sostojbaГрад:
kr palanka
Телефон:
075309558
Објавен на:
22.05.2015

ЦЕНА: 1500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Крива Паланка

Контакт

Име:
ivica janackovski
Град:
kr palanka
Телефон:
075309558
Објавен на:
22.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

prodavam krevetce stolce za hramenje i kadicka za bebe

prodavam mnogu malce koristeni raboti za bebe
- drveno krevetce so standarna golemina so dusek mnogu malce koristeno so dusek. na negonima 2 fioki po cela dolzina
- stolce za hranjenje sto voopst...

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 17.11.2019
prodavam gumi

polovni letni gumi CONTINENTAL 195/55 R16 mala kilometraza pominato

Цена:5.900 MKD


Објавен на: 07.09.2017
prodavam pcelni roevi

se prodavaat roevi na 5 ramki,3 ramki leglo,2 med. So ovogodisna oplodena,pronesena matica - vistinski dobra!!!

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 22.05.2017
prodavam knigi

Prodavam komplet knigi
L. N. Tolstoj 14 knigi
E. Hemingvej 6 knigi
E. Bronte 4 knigi

Цена:100 MKD


Објавен на: 09.08.2015
prodavam odgovoreni prasanja za drzaven sluzbenik

prodavam odgovoreni prasanja za polaganje za drzaven sluzbenik tocni 99.9 posto . moze i po elektronski pat a moze i vo ispecatena forma za po mail 150 mkd a za ispecateni 700 mkd

Цена:150 MKD


Објавен на: 31.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка