prodavam masicka od medijapan dobro socuvana

ЦЕНА: 4000 мкд

prodavam masicka od medijapan dobro socuvana


trkalezna masicka od medijapan odlicno socuvanaГрад:
Skopje
Телефон:
071206624
Објавен на:
20.02.2019

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Gordana Petrevska
Град:
Skopje
Телефон:
071206624
Објавен на:
20.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Трпезариски столици, мини фрижидер и бебешко креветче

Продавам комплет од 6 трпезариски столици со маса, одлично очувани. Цел комплет само 3000 денари

Продавам одлично очувано бебешко креветче од масивно дрво (купено 200еур) со антиалергиски душек ...

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 04.03.2019
Odstranuvanje na zaglaveni injektori

Odstranuvanje na zaglaveni injektori(dizni) na lice mesto bez potreba na odstranuvanje na glava (dekla) info 078334213 Martin

Цена:По договор


Објавен на: 21.02.2019
Продавам единечни кревети 190x90

Продавам единечни кревети со димензии 190x90.
Цена на еден кревет со душек – 50 €.
Подигнување од нас. Железара, со ваш превоз.

Цена:50 EUR


Објавен на: 24.01.2019
Fotelja na pustanje

Se prodava fotelja na pustanje.

Цена:6.500 MKD


Објавен на: 25.10.2018
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 20.06.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка