prodavam itno

ЦЕНА: 4000 мкд

prodavam itno


prodavam kompjutersko biro(boja buka) i stolce od office crn stofИме:
Град:
Kumanovo
Телефон:
075526376
Објавен на:
22.03.2015

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
ana m
Град:
Kumanovo
Телефон:
075526376
Објавен на:
22.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Kia pride

Se prodava kia pride 1997 godina be registrirana vo odlicna sostojba nov akumulator pali vozi

Цена:700 EUR


Објавен на: 26.02.2018
se prodava gitara ibanez rg 350ex

gitarata e vo super sostojba, napraveno e setup, elixir zici kako nova zaedno so nea odat stalak kaish i kabel fender i futrola.
Body Wood: Basswood
Scale Length: 25.5"
Neck Joint: Bolt-on

Цена:250 EUR


Објавен на: 26.12.2017
Се продава

Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 26.10.2017
Prodavam BIRO i kancelariska fotelja

Se prodava kvalitetno agolno biro za kancelariska rabota na koe moze da se postavat i dva kompjuteri,pecatar i se sto e potrebno za kancelariska rabota.So rabotna povrsina od 180 cm moze da odogovr...

Цена:9.800 MKD


Објавен на: 04.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка