opel astra 1.7 dti 2001god moze zamena

ЦЕНА: 2000 €

opel astra 1.7 dti 2001god moze zamena


Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Стил на каросерија: Хачбек
Боја: Сива
isuzu motor
55kw
registrirano do 26.12.2018,
ne e uvezeno, kupeno vo makedonija, vtor sopstvenik, redovno servisirana,
potrosuvacka 6L na 100km
kolata e vo odlicna sostojba ja koristam sekojdnevno za licni potrebi bez nikakvi problemi
moze zamena za ponova kola so moja doplata
Телефон: 076568035
Локација: Куманово
Цена: 2 000 ЕУРГрад:
kumanovo
Телефон:
076568035
Објавен на:
23.02.2018

ЦЕНА: 2000 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Astra
Година на производство:
 2001
Град:
 Куманово
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 105 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
milos spasikj
Град:
kumanovo
Телефон:
076568035
Објавен на:
23.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava peugeot 406 dizel

se prodava peugeot 406 dizel. kolata e vo perfektna sostojba, redovno servisirana i odrzuvaana. moze da se proba vo sekoe vreme

Цена:1.150 EUR


Објавен на: 06.04.2018
MERCEDES BENZ A170 CDI

КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СО FULL ОПРЕМА, НОВИ ПРЕДНИ ГУМИ И РЕГИСТРАЦИЈА ДО 09/2018

Цена:2.200 EUR


Објавен на: 16.03.2018
Opel Astra 1.6 benzin registrirana klima moze I zamena

Се продава Opel Astra 1.6 бензин 1998 година регистрирана до 04.2018 во одлична состојба, од опрема поседува клима,Ел на стакла ел на ретровизори,ABS,airbag,ал бандаши.Инфо: 078 752 440Или 071 802 074

Цена:1.700 EUR


Објавен на: 22.10.2017
Audi a6 2.5TDI v6

KOLATA E DOBRO ZACUVANA I SO MNOGU OPREMA SE FUNKCINIRA KOLATA E VOZENA DOMACINSKI I REDOVNO SERVISIRENA SE PRODAVA PORADI ZAMINUVANE VO STRANSVO ZA SITE INF JAVETE SE NA OVOJ BROJ 078 906 821 VASK...

Цена:2.000 EUR


Објавен на: 22.08.2017
Opel astra h 2004

Ispravna tip top forma poradi zaminuvajne vo stranstvo registrirana cela godina so zelen karton

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 17.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка