mebel

ЦЕНА: 3000 мкд

mebel


Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den



Телефон:
070/239-833
Објавен на:
20.06.2018

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Roberta Lazarevska
Телефон:
070/239-833
Објавен на:
20.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava masa so sest stolici

Se prodavaat masa so sest stolici od masivno drvo (kako novi). Dimenzii 140/80 (+40)cm

Цена:210 EUR


Објавен на: 29.05.2018
sendvicara

se bara devojka za rabota vo sendvicara,za podetalni informacii na 070 253 277

Цена:По договор


Објавен на: 17.01.2018
prodavam

prodavam cetri [4] polovni letni gumi 175-14-65 so solidna sara. 2000 denari site cetri. MICHELIN

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 19.05.2015
Речник

Продавам !!!
Македонско - Грчки
и
Грчко - Македонски

Цена:20 EUR


Објавен на: 19.06.2014
Serii

poveke od 100 SERII so najdobar kvalitet domasni i stranski so prevod pratete mail za katalog
dostava do vasiot dom / seriidvd@gmail.com
tel. 078 398825 predzemi katalog : http://www.2shared.com/...

Цена:50 MKD


Објавен на: 21.04.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка