kamera za kola,crna kutija

ЦЕНА: 1000 мкд

kamera za kola,crna kutija


novi
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526Име:
Град:
Petrich
Телефон:
+359879003079
Објавен на:
01.04.2015

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Име:
Biser Ivanov
Град:
Petrich
Телефон:
+359879003079
Објавен на:
01.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

klucar kodirani klucevi

vrsam kodiranje na site vrsti kodirani klucevi so dalecinsko i bez dalecinsko otvaranje vozila blindor vrati itd....

Цена:1 MKD


Објавен на: 29.03.2019
izdavam sobi - издавам соби

Соби во Струга преку целата година,со тераса,интернет, заедничка кујна,сопствен паркинг,дворно место, во цената е вклучена и туристичка такса. Возависност од кој преиод на годината цената е различн...

Цена:300 MKD


Објавен на: 27.12.2016
izadavanje sobi

Leto 2016, booking izdavanje sobi
Ezerski Lozja Struga
Objektot e opremen so poveke krevetni sobi,
opremeni kujni, sopsteven parking prostor i Wi-Fi free.

Цена:300 MKD


Објавен на: 04.07.2016
TAKSI PREVOZ ZA HALKIDIKI SEKOJ DEN

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:30 EUR


Објавен на: 27.06.2015
kamp prikolka brako

PRODAVAM KAMP PRIKOLKA BRAKO SO DOKUMENTI REGISTRIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA. MOZE I ZAMENA ZA GRADEZEN MATERIJAL

Цена:200 EUR


Објавен на: 01.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка