detsko sedishte za avtomobil

ЦЕНА: 20 €

detsko sedishte za avtomobil


Sedishte za vo kola malku koristeno skoro novo bezbedno so vrzuvanje so kaishi
Informacii. 070447796 mioГрад:
skopje
Телефон:
070 44 77 96
Објавен на:
16.04.2015

ЦЕНА: 20 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
mio alekksovski
Град:
skopje
Телефон:
070 44 77 96
Објавен на:
16.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kamagra Viagra Cialis Original! (vnimavajte od falsifikati)!!!

Proizvodi za silna erekcija i dolga potencija!


Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den

Цена:По договор


Објавен на: 19.03.2020
garazza so mozznost za prenamena

garazata e suterenska vo zgrada na ubava lokacija spoena e so podrum kv okolu 30m2

Цена:11.111.111 MKD


Објавен на: 20.02.2018
deloven prostor so magacin

Se prodava deloven prostor(dukjan)60m2 i magacin ili rabotilnica od 250m2 koja gi ima site uslovi za rabota za bilo koja dejnost.Se naogja vo nas,Karposh(Leptokarija)na bul.Partizanski odredi. . ...

Цена:230.000 EUR


Објавен на: 25.03.2018
Продавам оригинални 16" алуминиумски бандаши за Volvo

Оригинални се и нема никакво оштетување. Со пет штрафа, димензија 16 инчни.

Цена:200 EUR


Објавен на: 28.03.2017
baram rabota

baram rabota kako negovatel na postari lica,distributer so vozacka dozvola b kategorija

Цена:1 MKD


Објавен на: 30.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка