chevrolet laceti

ЦЕНА: 3800 €

chevrolet laceti


prodavam skoro nov avtomobil so realni 57000 km.go prodavam bidejki imam drug avtomobil.godina na proizvodstvo kraj na 2006.Град:
kumanovo
Телефон:
076-555-351
Објавен на:
13.12.2014

ЦЕНА: 3800 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Chevrolet Lacetti
Година на производство:
 2006
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 57000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
gjunesh shakirovski
Град:
kumanovo
Телефон:
076-555-351
Објавен на:
13.12.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

crevo za toma vinkovic

crevo za hidraulika za pod sediste
so matica F 22 F 27
isporaka do vasiot dom
070 611 476

Цена:По договор


Објавен на: 14.10.2014
cilindar za viluskar indos

cilindar za viluskar indos
070 611 476

Цена:По договор


Објавен на: 29.07.2014
cirkular za drva so priklucok na traktor

Prodavam cirkular za drva secenje so site propratni delovi za priklucok na traktor extra kvalitet so DIJAMANTSKI list koj duri potenok lim seci poveke infor na tel

Цена:300 MKD


Објавен на: 24.02.2014
citroen xsara 1.8i 16v moze zamena za avtomobil na bg tablici

xsarata e vo extra sostojba registrirana do oktomvri 2013god servisirana karoseriski enterierski i tehnicki e kako od fabrika ne treba mnogu da se zboruva za nea samata taa ke si kaze moze zamena ...

Цена:По договор


Објавен на: 30.06.2013
ce prodava niva

Se prodava niva vo naselba Prevalec na 2km od Veles,vednas do fudbalskoto sportsko igraliste.

Цена:По договор


Објавен на: 11.05.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка