Zajam ponuda između posebnu hitnost

ЦЕНА: 1 €

Zajam ponuda između posebnu hitnostVi se traže sredstva za svoje aktivnosti ili restarta . Ili za projekt ili kupiti stan , ali nažalost banke pita za uvjete koje nisu u stanju brinuti se sampojedinac sam odobravati kredite u rasponu od € 5.000 do 800.000 € za sve u stanju zadovoljiti te ljude ikamatna stopa je 2 % godišnje . Ili ti treba novac iz drugih razloga , ne ustručavajte se kontaktirati me za više informacija . roma.finance09@gmail.com
srdačnoИме:
Град:
Skopje
Телефон:
0654565251
Објавен на:
16.12.2013

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Пехчево

Контакт

Име:
roma finance
Град:
Skopje
Телефон:
0654565251
Објавен на:
16.12.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka

Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka. 125m2

Цена:По договор


Објавен на: 28.01.2018
Се продава шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва многу сочуван ( вреди да се види), целосно функционален за својата намена, за печење, варење и греенје на амбиентот во собата каде е сместен.Во исто време се греете и бесп...

Цена:5.900 MKD


Објавен на: 25.10.2016
Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна

Комплетна опрема iPhone 6

Apple iPhone 6 Плус
AC полнач за патување

Цена:400 EUR


Објавен на: 11.05.2015
Златен ретривер- се продава

Две женски и едно машко, 42 дена, прочистени од паразити, од одлично легло со педигре, златно-жолти со долго влакно.Н фотографиите се 35 дена.Контакт:078/604-605

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.04.2015
финансирање на долг консолидирање заем долг
Вие сте во потрага по средства за вашите активности или да го рестартирате. Или за еден проект, или да купат стан, но за жал на банката бара да услови кога не сте во состојба да се грижи Јас ...

Цена:10 EUR


Објавен на: 09.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка