Vrabotuvame majstor knigopovrzuvac

ЦЕНА: По договор

Vrabotuvame majstor knigopovrzuvac


Pecatnicata Propoint Dooel ima potreba od majstor knigopovrzuvac (so rabotno iskustvo) za rabota na mashini za dorabotka vo ofset pecatnica. Plata po dogovor Inf na 3092 675Град:
Skopje
Телефон:
3092 675
Објавен на:
02.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Natasa Ugrivovska
Град:
Skopje
Телефон:
3092 675
Објавен на:
08.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam

Imunofan

Цена:По договор


Објавен на: 23.09.2018
stolar-monter

potreben e eden stolar monter
prednost so rabotno iskustvo
plata po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 29.01.2018
drebong

prodavam drebong za obrabotka na drvo so 2 motora i dodaten del za izrabotka na racki za metla i drugi operacii

Цена:По договор


Објавен на: 04.06.2015
IPHONE

SE PRODAVA ILI menuva dajte ponuda iphone 3 kontakt ( 078-335-850 )

Цена:1 MKD


Објавен на: 07.04.2015
kutii

kutii za saati nakit i sekakvi kutii za vasata potreba

Цена:1 MKD


Објавен на: 15.12.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка