Vikend kuka

ЦЕНА: По договор

Vikend kuka


Vo podnožjeto na planinata Belasica, vo kompleksot na vikend naselbata vo blizinata na hotelot Car Samuil,banja Bansko, Strumica, se prodava vikend kuka so pristapnost na pat.Vikendicata e so površinja 100 m2, pogodna za živeenje so site potrebni funkcionalnosti.Okolu nea se naoga ovoštarnik so nasadi od različen vid na ovoški, kruši creša, aronija i jabolkii,japonska jabolka,malina,kivi, lešnci i drugi blagodeti. Cenata e po dogovor!Град:
strumica
Телефон:
078450190
Објавен на:
13.08.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Струмица
Квадратура:
 100 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
aleksandra merkova
Град:
strumica
Телефон:
078450190
Објавен на:
13.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам камп приколка (викендица) во Есперидес, Грција

ПОСЕБНА ЦЕНА ДО МАЈ 2018. ПОПУСТ...Комплет 8300 ЕУ. Оваа цена е фиксна. Цената после 01.05 е 9000 комплет се.
Кампинг Есперидес, под Олимп. Камп-приколка (викендица), Таберт-Баронеса. Должина 6,80...

Цена:8.300 EUR


Објавен на: 13.03.2018
Плац за Викендица

Продажба на плац на атрактивна локација - Поречката Белица, поточно во недопрената природа на Порече, Македонски Брод. Плацот граничи од едната страна со асфалтираниот пат, а од другата страна со р...

Цена:По договор


Објавен на: 24.02.2018
Продавам викендица и плац

Викендица со 2 соби, кујна и купатило. Обработливо земјиште со лозница, вишна, јаболкница, орев и лешници. Има вода и струја. Локација Побожје, Скопска Црна Гора со поглед на Скопје. Во одлична сос...

Цена:28.000 EUR


Објавен на: 15.04.2018
Продавам куќа во Маврово-Леуново

Вила во Маврово-Леуново, во близина на Хотел Радика, со најубав поглед на Мавровско Езеро.
Површина на куќата 7х7 метри, приземје, кат и поткровје.
Приземјето е 18м. катот е 48м (дневна со кујна,...

Цена:36.000 EUR


Објавен на: 07.11.2016
plac za vikendica

se naogja do sumskata kukicka, do mestoto ima struja i voda. cena po dogovor. 078351624

Цена:10 EUR


Објавен на: 23.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка