VW Passat

ЦЕНА: По договор

VW Passat


Klimatronik, 4 zimski (al. bandazi) 4 letni (celicni bandazi) 1 rez. guma, napraven servis na set (lamela, korpa, vtor lager) masla, filtri... Vredi da se vidiГрад:
Kumanovo
Телефон:
078211857
Објавен на:
04.02.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Марка возило:
 VW Passat
Година на производство:
 1998
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 250000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 110 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Aleksandar Cekov
Град:
Kumanovo
Телефон:
078211857
Објавен на:
04.02.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ПОТРЕБНИ СОРАБОТНИЦИ ЗА РАБОТА ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ - sfi

Доколку сте сериозен соработник, имате желба за работа и Ви е потребна дополнителна заработувачка, регистрирајте се на следниот линк и работете од дома промовирајќи производи преку интернет за стра...

Цена:1 MKD


Објавен на: 03.08.2015
Vel Satis 3.5 v6 odlicno socuvan

Se prodava Vel Satis 3.5 v6 proizveden kraj na 2002 god, registrirano na BG tabli do Januar 2016 god. odlicno socuvan vo odlicna sostojba bez mana, kupen od prv sopstvenik, redovno servisirana so r...

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 11.04.2015
VW Passat

PASSAT 1.9 TDI 130 KS
2000 GODINA
Kompletno napraven servis
KLIMATRONIK

Цена:3.500 EUR


Објавен на: 23.11.2014
VW Golf hitnooo

Odlicno socuvan,
prv sopstvenik,

Цена:1.499 EUR


Објавен на: 11.11.2014
VW POLO 1.4TDI HIGH LINE***KSENON*

VW POLO 1.4TDI HIGH LINE VO PERFEKNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKI UVEZEN OD AVSTRIJA PRV SOBSTVENIK SERVISNA KNISKA SO FULLL OPREMA

>KLIMATRONIK
>KSENON

Цена:3.199 EUR


Објавен на: 21.11.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка