Tus kabina so masazer

ЦЕНА: 220 €

Tus kabina so masazer


Prodavam nova, niednas koristena luksuzna tus-kabina so masazer, radio. Kompletna, demontirana, spremna za montaza. Cena na nova e 400 evraИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070364913
Објавен на:
06.07.2018

ЦЕНА: 220 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Телефон:
070364913
Објавен на:
06.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

VIAGRA,KAMAGRA CIALIS - ORGINALNI PROIZVODI $$$ 077 801 142 $$$

KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,TABLETITE SE SO OVOSHEN VKUS,SE LIZAT KO BOMBONI.KAMAGRA ORAL JELLY,7 KESICHKI SO OVOSHEN VKUS,SE SHMUKAAT.KAMAGRA SHUMECHI TABLETI,7 TABLETI SE RASTVARAAT VO CASHA V...

Цена:По договор


Објавен на: 26.02.2020
Kolicka I sediste za vo kola

Kolicka Graco mnogu socuvana so aluminium ramka se spusta vo lezecka polozba

Цена:30.002.000 MKD


Објавен на: 26.03.2018
Midi keyboard Studiologic TMK-88

Studiologic TMK-88 MIDI Controller so 88 klavirski dirki semi-weighted maksimalno zacuvana...so nea ide gratis MIdi cabel za konekcija so komp ili zvucna karta...

Цена:150 EUR


Објавен на: 21.02.2018
Бебе опрема

Повелете, кому треба:
- проодувалка Chicco, 1,500
- бебе монитор Tigex, 2,000
- предно седиште за точак, 800

Цена:100 MKD


Објавен на: 03.12.2017
Najekonomicen kotel za parno greenje

Najekonomicen elektroliten kotel za parno greenje,kotel koj nema grejaci i nee podlozen na defekti,stedi struja i sto e vazno najeftin od site drugi stedlivi koli, raboti so vodata od vodovod i ne ...

Цена:350 EUR


Објавен на: 31.08.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка