Trobrazen plug

ЦЕНА: По договор

Trobrazen plug


Se prodava trobrazen plugГрад:
Prilep
Телефон:
075434754
Објавен на:
24.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Zvonko Risteski
Град:
Prilep
Телефон:
075434754
Објавен на:
24.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

SE PRODAVA NIVA SO VIKENDICKA

SE PRODAVA VIKENDICKA SO RASADNIK POLA DEKAR I 1 DEKAR RABOTNA POVRSINA ISTATA SE NAOGA PRED MIKROSAN NA SAMIOT ASFALTEN PAT I E POGODNA ZA SEKAKVA NAMENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL 078/254703

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 03.04.2018
Se prodava tico

Voziloto e vo odlicna sostojba od prv sopstvenik i ne e taxirano. Redovno odrzuvano so smeneti novi gumi

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 29.03.2018
STAN OD 40m2 VO KRIVA PALANKA

Se prodava dvosoben stan, so povrshina od 40 m2, lokacijata e na 1km od centarot na gradot. Cena po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 25.03.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор


Објавен на: 06.03.2018
Se bara sofer

Barame sofer so BG dokumenti. Dnevnica 70 EUR. Se vozi na relacija Avstrija - Germanija, Italija i Germanija.
Lice za kontakt: Ljupcho (viber) 070 430 302

Цена:70 EUR


Објавен на: 20.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка