Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija i dr destinacii.

ЦЕНА: 1 €

Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija i dr destinacii.


Skopje-Solun-Skopje:80€
Skopje-Sofija-Skopje:80€
Skopje-Ohrid-Skopje:60€
Skopje-Beograd-Skopje:150€
Soping-Solun,Sofija:100€
Skopje-Pristina-Skopje:50€
Skopje-Aerodrom-Skopje:15€.
Skopje-Halkidiki:90€.
Za drugite destinacii javete se ke se dogovorime.
cenite se celo vozilo bez razlika dali e eden ili poveke patnici.
Naracki pratki po prifatliva cena od ikea metro i dr.
klimatizirano vozilo
wi-fi internet vo voziloto.
Dokolku imame tura vo sprotiven pravec od vasata,vasata cena ke bide 40% poevtina.
Prevozot vi e so mercedes E Klasa 270.
Facebook: GoranPrshevski
Viber:+38976273743
tel:+38976273743Име:
Град:
skopje
Телефон:
076273743
Објавен на:
25.01.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
goran
Град:
skopje
Телефон:
076273743
Објавен на:
24.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.05.2020
PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO

FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO, EDINSTVEN VO MAKEDONIJA. SE NA NEGO E FABRICKI, NOVI GUMI, NAPRAVEN SERVIS, CUSTOM IZDUVI, GT BANDAZI, NOVI AMORTIZERI, CRUISE CONTROL, AVTOMATSKI MENUVAC, MACH OZVU...

Цена:9.300 EUR


Објавен на: 17.05.2020
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZA 266.000 KM. 4 ZONSKA KLIMA, FABRICKI KSENON, ELEKTRONSKI SEDISTA, GREENJE I...

Цена:5.500 EUR


Објавен на: 17.05.2020
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред. Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од...

Цена:По договор


Објавен на: 13.05.2020
Електро или машински техничар за одржување на машини

ДГТ Идадија Инженеринг Скопје Дооел Скопје е градежна фирма формирана во 1991 година, со континуиран развој и со два армирачки погони, заради зголемен капацитет со работа има потреба од вработување...

Цена:По договор


Објавен на: 07.05.2020

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка