TV komoda INTERO

ЦЕНА: 5000 мкд

TV komoda INTERO


ТВ комода од ФормаИдеале, ИНТЕРО, со отворени полици.
Користена, во одлична состојба.

Ширина 169,5 cm
Должина 40,5 cm
Висина 170,5 cmИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070703400
Објавен на:
28.03.2019

ЦЕНА: 5000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Vasko
Град:
Skopje
Телефон:
070703400
Објавен на:
28.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Гарнитура за дневна соба

Продавам гарнитура (две фотељи и тросед) за дневна соба (Симпо Врање). Цена: 8.000. 071238113

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 30.03.2019
Продавам мебел

Кујна од медијапан, во одлична состојба.
Комплет дневна соба:регал,ТДФ и табуретка и клуб масичка речиси неупотребени.
Детски кревет со фиока 205х95 цм.
Гардеробер за спална со пет врати.

Цена:По договор


Објавен на: 29.03.2019
Трпезариски столици, мини фрижидер и бебешко креветче

Продавам комплет од 6 трпезариски столици со маса, одлично очувани. Цел комплет само 3000 денари

Продавам одлично очувано бебешко креветче од масивно дрво (купено 200еур) со антиалергиски душек ...

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 04.03.2019
Продавам единечни кревети 190x90

Продавам единечни кревети со димензии 190x90.
Цена на еден кревет со душек – 50 €.
Подигнување од нас. Железара, со ваш превоз.

Цена:50 EUR


Објавен на: 24.01.2019
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 02.01.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка