TV Samsung PLANO CW 21A83N

ЦЕНА: 2000 мкд

TV Samsung PLANO CW 21A83N


Продавам TV Samsung PLANO CW 21A83N, со рамен екран, дијагонала 53 cm, SCART приклучок и A/V конектори. Во исправна состојба и со одлична слика.
Телефон за контакт: 070 243 154Град:
Skopje
Објавен на:
27.04.2015

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Град:
Skopje
Објавен на:
27.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Tesla 6.2 Lite

Se prodava odlicno socuvan Tesla 6.2 Lite zaedno so kutija, polnac i maska. Cenata e fiixna - 4000 denari.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 27.12.2019

Цена:1 MKD


Објавен на: 16.08.2018
Tus kabina so masazer

Prodavam nova, niednas koristena luksuzna tus-kabina so masazer, radio. Kompletna, demontirana, spremna za montaza. Cena na nova e 400 evra

Цена:220 EUR


Објавен на: 06.07.2018
TV Samsung Flat Screen 21" i komoda za TV

Prodavam Samsung televior Flat Screen 21", ispraven, mnogu malku koristen i komoda za televizor so dimenzii 150/50cm i visina 60cm so dve vrati, stranicni pregradi i metalni racki i nogarki.
...

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 01.05.2018
TAXI TAKSI ТАКСИ PREVOZ GRCIJA BUGARIJA I DR.LUX A EVTINO.

LUX TAXI ZA SITE EVROPSKI DESTINACII SO LUKSUZNI MERCEDESI. Skopje-Solun-80€
Skopje-Sofija-80€
Skopje-Ohrid-60€
SKOPJE-BELGRAD-150€

Цена:1 MKD


Објавен на: 25.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка