Servis na roletni

ЦЕНА: 5 €

Servis na roletni


Vesam servis na roletni, plasticni i aluminiumski.
Doagam na povik
075323657Град:
Skopje
Телефон:
075323657
Објавен на:
04.09.2019

ЦЕНА: 5 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Bunjamin Alimi
Град:
Skopje
Телефон:
075323657
Објавен на:
04.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Sliki maslo na platno Divna Pesikj

Продаваме оригинални, потпишани уметнички дела - слики, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ.
Дивна Пешиќ е современа сликарка, македонска шампионка во стрелање и учесничка на две Олимпијади...

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 24.02.2020
Se prodava detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so dusek koj e seuste vo najlon.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 16.10.2019
Tesla 6.2 Lite

Se prodava odlicno socuvan Tesla 6.2 Lite zaedno so kutija, polnac i maska. Cenata e fiixna - 4000 denari.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 27.12.2019
Shark sportski rachen chasovnik-original

CENA 1700 denari
Chasovnikot e poloven nosen samo nekolku meseci ne e oshteten zachuvan e kako nov.
Specifikacii: nergjosuvachki chelik, mineralno debelo staklo, digitalen i analogen (mozhite na ...

Цена:1.700 MKD


Објавен на: 13.11.2018
Skuter SYM

Se prodava skuter Sym Jet 4 R so pominati 6000 km

Цена:1.100 EUR


Објавен на: 19.09.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка