Se prodava tico

ЦЕНА: 1000 €

Se prodava tico


Voziloto e vo odlicna sostojba od prv sopstvenik i ne e taxirano. Redovno odrzuvano so smeneti novi gumiГрад:
Kumanovo
Телефон:
070437929
Објавен на:
29.03.2018

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Daewoo Andere
Година на производство:
 1999
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 130000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс

Контакт

Име:
Igor Stojmanovski
Град:
Kumanovo
Телефон:
070437929
Објавен на:
29.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava Opel Zafira

Se prodava Opel Zafira 1.8 benzis so ates plin,registrirana cela godina so 4 zimski i plus 4 letno gumi.

Cenata ne e fiksna i samo za kes,bez zameni.

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 10.02.2020
Se prodava stan vo centar na Veles

Se prodava stan od 58 m2 na sedmi sprat vo zgradata nad SETEC I NLB Tutunska Banka (lokacija na poranesna stokovna kukja NA-MA) vo centar na Veles, Zgrada poseduva nov lift i domofoni. Cena po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 08.06.2019
Se prodava samsung galaxy s7

Super socuvan bez ostetuvanja, so full oprema, baterija drzi cel den. Cena 7500 fiksna bez zameni.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 06.06.2019
Se prodava plac so objekt

Se prodava plac 1275 m2 so objekt 76 m2 vo industriska zona Radovis

Цена:По договор


Објавен на: 01.08.2018
Se prodava traktor Belarus

Se prodava traktor belorus 94god vo odlicna sostojba so 1700 rabotni casovi so novi gumi hidraulicen volan 4x4 traktorot e top bez nikakvi vlozuvajna za poveke info barajte

Цена:3.500 EUR


Објавен на: 13.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка