Se prodava AudiQ5

ЦЕНА: 27000 €

Se prodava AudiQ5


Prodavam AUDI Q5 od 2009 godina. Bela boja, ful oprema so 2 para gumi i bandazi - novi letni i zimski. Pominati 83 000km. Prv sopstvenik.Град:
Kumanovo
Телефон:
075407647
Објавен на:
18.02.2016

ЦЕНА: 27000 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Audi Q5
Година на производство:
 2009
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 83000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 165 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check 4x4
check Airbag
check Ел. стакла
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Natasa Vujadinovic
Град:
Kumanovo
Телефон:
075407647
Објавен на:
18.02.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava

Се издава комплетно наместен стан од 60м2
Локација Т.Ц Три Бисери, Вучко-Аеродром,

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.03.2020
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО/SE PRODAVA KUKJA VO KUMANOVO

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БЕДИЊЕ ВО КУМАНОВО ВО БЛИЗИНА НА ФЗЦ 11 ОКТОМВРИ А.Д., НА УЛ. 11-ТИ НОЕМВРИ БР.274

КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 300 m2 И ДВОРНА ПОВРШИНА(ПАРЦЕЛА) ОД 800 m2. ПОВРШИНАТА НА ...

Цена:110.000 EUR


Објавен на: 14.03.2020
СЕ ИЗДАВА

СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ. ВО КУЌА НА ПРВ СПРАТ. ПОСЕБЕН ВЛЕЗ СО ТЕРАСА. СЛОБОДНА Е ОД 16 ТИ МАРТ. КОНТАКТ ПОСЛЕ 12 ЧАСОТ.

Цена:6.200 MKD


Објавен на: 04.03.2020
Se izdava namesten stan vo Debar maalo

Се издава наместен стан во Дебар Маало спроти Словенска Амбасада, помеѓу Генерал штабот и Кино Карпош во мала зграда со 11 стана. 3ти спрат, со лифт.
Целосно наместен и среден. Со централно парно,...

Цена:400 EUR


Објавен на: 02.03.2020
СЕ ПРОДАВА СТАН СПРОТИ АМЕРИКАНСКА АМБАСАДА

се продава стан на ул.Самоилова (Кале) веднаш спроти влезот на Американска амбасада.

квадратура: 96м2 + 21м2 подрум
соби: 4,5

Цена:76.000 EUR


Објавен на: 23.02.2020

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка