Se izdava garsonjera

ЦЕНА: 300 мкд

Se izdava garsonjera


se izdava garsonjera(vo blizina na Ohridska Banka-centar) za prvomajskite i veligdenski praznici ima eden bracen i dva kreveti posebni cena 300 denari od lice Pece 070 212 907 075 659594 046 254 229Град:
Ohrid
Телефон:
070 212907
Објавен на:
28.04.2013

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Град:
 Пехчево
Квадратура:
 35 m2
Број на соби:
 1 соба
Вертикална локација (на кој кат е):
 Приземје
Под:
 Цемент/мушама

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Pece Krstanoski
Град:
Ohrid
Телефон:
070 212907
Објавен на:
28.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava

Се издава комплетно наместен стан од 60м2
Локација Т.Ц Три Бисери, Вучко-Аеродром,

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.03.2020
Se prodava kukja na Vodno

Se prodava kukja na vodno so preubava lokacija nad skoloto Koco Racin. 250m2 od koi 140m2 e kukjata. Cenata ne e fiksna,postoi prostor za dogovor.
071 23 23 20 NIKI

Цена:180.000 EUR


Објавен на: 01.12.2019
Se iznajmuva renoviran namesten stan

Se iznajmuva trosoben stan vo Aerodrom kaj Tri biseri od 90m2, na tret sprat so dva lifta.

Gleda prema bulevar, odlicen i za kancelarija, za postavuvanje na reklama
Za familija vo blizina ima o...

Цена:По договор


Објавен на: 07.10.2019
Se izdava apartman vo centar na Struga

Se izdava apartman ( Stan 34m2) vo Nova zgrada, lociran na novoto setaliste vo Struga,speoti srkvata sv. Gorgija. Smestuvacki kapacitet do 4 lica.

Цена:20 EUR


Објавен на: 06.07.2019
Se Prodava

Se Prodava Skuter 50cc , godina 2007, so pominati 4700km, odlicno socuvan bez nikakvi popravki.

Цена:По договор


Објавен на: 12.06.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка