SIMNUVAM FILMOVI I MUZIKA

ЦЕНА: 100 мкд

SIMNUVAM FILMOVI I MUZIKA


Simnuvam filmovi i gi stavam na DVD CD. Edno CD - 150 den.
Isto taka simnuvam i muzika i gi stavam na CD. Edno CD - 100de.

Za poveke informacii: simonapanky@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Објавен на:
04.07.2015

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Simona P
Град:
Skopje
Објавен на:
04.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI SASKO-GIS

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTE...

Цена:35 EUR


Објавен на: 07.01.2020
Staticen velosiped

Prodavam staticen velosiped za domasnoi uslovi, vo dobra sostojba ne mnogu koristen....povelete nema da zgresite

Цена:800 MKD


Објавен на: 30.12.2018
Sadnice borovnice – sadnice sorte Duke i Bluecrop

Sadnice borovnice – Posetite nas rasadnik u bilo koje doba godine i uverite se u kvalitet nasih sadnica. Na stanju imamo dvogodisnje i trogodisnje sadnice borovnice Duke i Bluecrop.
Cene od ...

Цена:3 EUR


Објавен на: 22.12.2018
SKALA ALUMINIUMSKA 7+1

ALUMINIUMSKA SKALA 7+1, VISINA 2,4m, VISINA NA RABOTNATA POVRSINA 1,8m. MALKU KORISTENA. KAKO NOVA.

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 12.04.2018
SE PRODAVAAT PERSISKI TEPISI

SE PRODAVAAT PERSISKI TEPISI KUPENI OD TETEKS TETOVO, NE SE OSTETENI, MNOGU MAKLU KORISTENI

Цена:По договор


Објавен на: 23.08.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка