Provavam Toyota Aygo

ЦЕНА: 4200 €

Provavam Toyota Aygo


Toyota Aygo 1.0 , 50kw ,2009 godina so pominati 127.000km,potrosuvacka 4,6 litri na 100 km,so servisna kniska, registrirano do 29.12.2018 so ful oprema i komplet letni gumi so al. felni.
Ima klima,CD player...
Kolata e uvezena od Svajcarija!
Име:
Град:
Kumanovo
Телефон:
078679773
Објавен на:
05.01.2018

ЦЕНА: 4200 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Toyota Aygo
Година на производство:
 2009
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 127000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 50 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Ljubisa
Град:
Kumanovo
Телефон:
078679773
Објавен на:
04.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PLAY GAMES FOR FREE, WIN PRIZES

EAGER ZEBRA GAMES

Compete with fans around the world for great prizes, badges, and the top spots !!!
Challenge your IQ and show your knowladge;

Цена:По договор


Објавен на: 17.03.2020
Rabota vo EU: Rabota vo Slovacka - bez EU dokumenti!

Povtorno moznost za rabota vo EU toest rabota vo Slovacka. Vazi za zenski, maski, no i za parovi.
Vozrast: 18 do 55 godini.
Ne se potrebni EU dokumenti.
Trgnuvanje 4-ti i 7-mi avgust.

Цена:По договор


Објавен на: 01.08.2018
Женски часовник

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
$31.00
За повеќе информации и нарачка посетете го следниот линк
http://goo.gl/svMmGB

Цена:1.682 MKD


Објавен на: 31.07.2015
Ramki za sliki Рамки за слики (југословенски)

Се продаваат рамки за слики. Димензиите и обликот можете да ги видите на сликите.

Цена:По договор


Објавен на: 18.04.2015
Proizvodstvo i prodazba na detski kreveti 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор


Објавен на: 05.12.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка