Prodavam ribnik vo Pehcevo

ЦЕНА: По договор

Prodavam ribnik vo Pehcevo


Prodavam ribnik vo Pehcevo na Ravna reka cena po dogovor Tel:075/205-005Име:
Град:
skopje
Телефон:
075205105
Објавен на:
15.08.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Пехчево
Површина:
 / m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Струја
check Вода
check Маркица за градба

Контакт

Име:
igor lazoski
Град:
skopje
Телефон:
075205105
Објавен на:
17.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava Ranault Megane

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI 10/2007 god 106 ks,so 6 brzini, evro 4 moze da se carini za eden den na mk tablici

Цена:10 EUR


Објавен на: 13.12.2017
servo pumpa so kaisnica

Se prodava \"servo pumpa so kaisnica\" za Land Rover Freelander! Cena i dogovor vo inbox!

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 23.11.2017
Kolata e vo dobra sostojba

Za poveke informacii na tel.078419474

Цена:700 EUR


Објавен на: 04.07.2017
Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:11.900 EUR


Објавен на: 27.06.2017
Doktor po opsta medicina

PZU Hipokrat od Negotino ima potreba od doktor po opsta medicina so rabotno iskustvo.

Цена:35.000 MKD


Објавен на: 21.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка