Prodavam povolno avtoradio so CD Pioneer DEH-1400 i 2 zvucnici

ЦЕНА: 3500 мкд

Prodavam povolno avtoradio so CD Pioneer DEH-1400 i 2 zvucnici


Prodavam povolno avtoradio so CD Pioneer DEH-1400 i 2 zvucnici
cena za 3500 denari
45Wx4 High Power / EEQ™ / Supertuner III™ / Detachable Face Security™
• 45W x 4-Channel High Power
• Electronic Volume Control
• EEQ Performance Chip
o 3-Band Equalizer
o Easy EQ (EEQ) switches 5 Factory, 1 User EQ Presets (Super Bass, Powerful, Natural, Vocal, Flat, Custom)
o Source Custom EQ Memory (Independent Custom Memory for each source)
o Selectable Loudness Control (Low/Mid/High/Off)
o Selectable FIE (Front Image Enhancer) (Rear LPF 100/160/250Hz)
• S.L.A. (Source Level Adjustment)
• Selectable Fader Control
• RCA Preouts (x1 pair) (2V)
• Blue-Back Liquid Crystal Display (Neg) with LED Backlight
• Clock
Compact Disc
• Track Scan/Pause/Repeat/Random Play
• Audible Fast-Forward/Reverse
• Playback Compatible with Digital CD-R and CD-RW
• AGC (Automatic Gain Control)
• 8x oversampling
• 3-beam laser pick-up
• 1-bit D/A Converter
• Anti-shock mechanism
• Detachable Face
Radio
• Supertuner III
• 24-Station/6-Button (18FM / 6AM) Presets
• BSM (Best Station Memory)
• Up/Down Seek with Selectable Local Seek TuningОбјавен на:
24.08.2016

ЦЕНА: 3500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
24.08.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov samsug tv(55inc)138sm

Nov samsug tv(neodpakovan)so 2god garancija

Цена:34.000 MKD


Објавен на: 20.09.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm

Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm so dozvola, isklucivo na lice so dozvola

Цена:200 MKD


Објавен на: 31.05.2017
Prodavam podzemna garaza

Se prodava podzemna garaza vo K. Voda ul G.Dimitrov so imoten list

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 07.12.2016
Ветрoбрaни зa Oпел Вектрa Б.

Прoдaвaм ветрoбрaни зa предни врaти зa Oпел Вектрa Б. Ветрoбрaните се нoви неупoтребени.

Цена:20 EUR


Објавен на: 31.01.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка