Prodavam Sony Bravia 49 inch

ЦЕНА: 20000 мкд

Prodavam Sony Bravia 49 inch


Telezivorot e koristen 6 meseci kupen pred 1 godina od Setek sony bravia 49 inch IPS panel smart tv so netflix,youtube i drugi apps od sony. FULL HD rezolucija.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071 888653
Објавен на:
20.12.2019

ЦЕНА: 20000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Baze
Град:
Skopje
Телефон:
071 888653
Објавен на:
20.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam PLAC / NIVA - s.Petrovec

Se prodava plac/niva od 2000 m2 vo s.Petrovec so izlez na pat.

Цена:По договор


Објавен на: 03.06.2019
Prodavam Scenic

Prodavam Reno Scenic 1.9dci 04 vo odlicna sostojba so ful oprema alu bandazi novi gumi

Цена:2.750 EUR


Објавен на: 30.10.2018
Prodavam bazen

Prodavam bazen od 100m2, 6 brodcinja i pumpa za bazen.

Цена:По договор


Објавен на: 24.03.2016
Prodavam NIKON D800

Nikon telo,dve baterii,grip...

Цена:1.700 EUR


Објавен на: 04.03.2016
Ruski jazik za pocetnici

Casovi po ruski jazik za pocetnici 300den za 60min.

Цена:300 MKD


Објавен на: 04.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка