Prodavam CD player za kola

ЦЕНА: 2500 мкд

Prodavam CD player za kola


CD player marka KENWOOD 4 x 45 W, Made in France, vo odlicna sostojba. Mnogu malku koristeno.Град:
Skopje
Телефон:
070829936
Објавен на:
05.12.2015

ЦЕНА: 2500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Lambo Govedarov
Град:
Skopje
Телефон:
070829936
Објавен на:
05.12.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam Domasna rakija

Se prodava Domasna rakija zolta I Bela 50' za poveke informacii kontaktirajte me

Цена:По договор


Објавен на: 18.11.2019
Prodavam DELOVEN PROSTOR vo t.c. BISER Aerodrom

Se prodava deloven proctor od 11 m2, vo t.c.Biser naselba Aerodrom, na 1 kat so moznost za koristenje na terasata poradi odlicna lokacija.

Цена:По договор


Објавен на: 03.06.2019
Prodavam BIRO i kancelariska fotelja

Se prodava kvalitetno agolno biro za kancelariska rabota na koe moze da se postavat i dva kompjuteri,pecatar i se sto e potrebno za kancelariska rabota.So rabotna povrsina od 180 cm moze da odogovr...

Цена:9.800 MKD


Објавен на: 04.12.2016
Prodavam 4 dekari lozje

Prodavam 4 dekari lozje od sortata crn borgundec staro 12 god pod sistem za navodnuvanje vo blizina na selo ribarci
cena po dogovor
tel za kontakt 077-891-263 lazo
078/207-688 tanja

Цена:1 EUR


Објавен на: 04.07.2015
Privaten detektiv Dega - uslugi

licenciran detektiv moze da pribira podatoci i informacii za
1. neverstvo i narkomanija
2.identitet na lice,negovo prestojuvaliste izivealiste
3.isceznati ili sokrieni lica

Цена:600 MKD


Објавен на: 06.05.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка