PRODAVAM SHARP TELEVISOR

ЦЕНА: 32000 мкд

PRODAVAM SHARP TELEVISOR


PRODAVAM TELEVISOR SHARP LCD COLOUR TV MODEL LC-52X20E so postolje, daljinsko, skard kabel, vlezni kanali skard dva vleza, audio vlez i izlez, digitalen audio izlez, vlez hdmi , AUDIO (R/L) , ANALOGUE RGB (PC) , RS-232C , C.I. , UESBE VLEZ, PINOV VLEZ ZA VIDEO I AUDIO, S-VIDEO . Televizorot e vo odlichma sostojba raboti . Kontakt samo za ozbilni kupuvachi.Име:
Град:
skopje
Телефон:
072220545
Објавен на:
27.09.2017

ЦЕНА: 32000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
D T.
Град:
skopje
Телефон:
072220545
Објавен на:
25.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX COOL

PRODAVAM ODLICNO SOCUVANA MOBILNA KLIMA VIVAX COOL. RABOTI ODLICNO. CENA 8000 DEN.
TEL.076470410 ALEKSANDAR

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 26.02.2020
Prodavam Sony Bravia 49 inch

Telezivorot e koristen 6 meseci kupen pred 1 godina od Setek sony bravia 49 inch IPS panel smart tv so netflix,youtube i drugi apps od sony. FULL HD rezolucija.

Цена:20.000 MKD


Објавен на: 20.12.2019
Камин на дрва

Се продава камин на дрва за парно од 40 до 100 м2.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 04.12.2019
PVC Kada

Продавам ПВЦ када малку користена и одлично сочувана. Купена е на ново. Кадата е со постоље, држачи, топсифон, пластични капаци, страници. Димензија 130 x 70 см.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 09.06.2019
PlayStation 2

Prodavam PlayStation 2 cipuvan so 2 konzoli i mnogu igri

Цена:50 EUR


Објавен на: 26.12.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка