Laminat & Parket Vrati & Prozori

ЦЕНА: По договор

Laminat & Parket Vrati & Prozori


Во ЕУРО ЛУКС Дизајн може да најдете: Ламинат, Паркет, Врати ,Прозори, Кровни прозори Алумински лајсни, пластични и дрвени.
ЕУРО ЛУКС Дизајн ви обезбедува ламинат од Германија и од Швајцарија.
Ламинат со дебелина од: 6мм , 7мм , 8мм, 10мм, и од 12мм.
ЕУРО ЛУКС Дизајн ви обезбедува паркет од Хрватска и таркет паркет од Германија.
ЕУРО ЛУКС Дизајн ви обезбедува PVC Прозори од 6 КОМОРИ со 10 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА.
Ние ви обзбедуваме врати од Словенија и Кровни прозори.
Повелете посететене.Објавен на:
19.06.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Објавен на:
19.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

SUUNTO AMBIT2 R White

Се продава нов, неотпакуван, некористен SUUNTO AMBIT2 R White спортски часовник.

Water resistance: 50 m
Battery life in time mode 14 days

Цена:200 EUR


Објавен на: 26.04.2017
Lorus kal.v657 chronograph

Саатот е нов и неупотребуван, сеуште со заштитна фолија на него. Купен во Германија ...

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 25.06.2015
Struganje i lakiranje na Parket i Patos

Ako sakate da go obnovite vasiot parket ili patos so visok sjaj polumat ili mat nie rabotime profesionalno so poliuretanski ili vodeni lakovi nie vrsime struganje lakiranje fugiranje poliranje i sa...

Цена:По договор


Објавен на: 23.05.2014
majstori za parket patos laminat tarket

majstori za parket patos laminat tarket mestenje struzenje lakiranje

Цена:По договор


Објавен на: 12.12.2015
PARKETARI - mestenje na parket patos laminat tarket

MESTENJE STRUGANJE POLIRANJE LAKIRANJE NA PARKET I PATOS I NIVNA RESTAVRACIJA MESTENJE NA LAMINAT I TARKET

Цена:По договор


Објавен на: 02.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка