KAMAGRA,VIAGRA,CIALIS,LEVITRA, Originali !!!

ЦЕНА: По договор

KAMAGRA,VIAGRA,CIALIS,LEVITRA, Originali !!!


ПРОВЕРЕТЕ ЗОШТО СМЕ НАЈДОБРИ!!!
САМО КАЈ НАС!!!
Повеќе од 1000 задоволни клиенти!
Единствени Оригинални Производи за посилна и подолга ерекција:

* Viagra (pfizer) * оргинална америчка (made in USA)
4 x 100mg - 1600ден

* Cialis (Lilly) *
4 x 20mg - 1600ден

* Kamagra oral jelly (week pack) *
7 x 100mg - 1800ден

* Kamagra Super *
4 x 100mg - 1600ден


* Kamagra effervescent (шумливи таблети за растворање) *
7 x 100mg - 1800ден

* Levitra (bayer) * (made in germany)
4 x 20mg - 1700ден


Производи против брза ејакулација,за подолг сексуален однос:

* Stud 100 * 12ml (united kingdom) - 1500ден
* Dooz * 45ml (made in germany) - 1400ден

- Сите горенаведени производи се оригинали !!!

- Сите се во оригинална фабричка кутија со жик !!!

- Сите имаат фабрички сертификат за квалитет !!!

- Производите се во истите кутии како што ги гледате на горните слики !!!

Избегнувајте фалсификати што се нудат во слична кутија,поради ваша сигурност!!!
Не наседнувајте на финти на Фантомски продавачи да ви продаваат генерички фалсификати и да ве убедуваат дека се оригинал,или дека делуваат како оригинал,спрема цената ќе видите за што се работи.
Ќе нарачате нешто што ви прикажуваат на слика,а ќе добиете нешто сосема друго без врска и без ефект


- ДОКОЛКУ(ИСТИВЕ)ПРОИЗВОДИ ГИ НАЈДЕТЕ ЗА ПОЕФТИНО,НИЕ ЌЕ ВИ ГИ ДАДЕМЕ ЗА УШТЕ ПОНИСКА ЦЕНА !!!Име:
Телефон:
070263837
Објавен на:
10.06.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aleksandar
Телефон:
070263837
Објавен на:
10.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMAGRA VIAGRA CIALIS LEVITRA Original! (vnimavajte od falsifikati) !!!

Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den
Cialis(lilly) 4x20mg - 1600den
Kamagra oral jelly 7x100mg - 1800den
Kamagra tableti na rastvoranje 7x100mg - 1800den

Цена:1 MKD


Објавен на: 20.03.2020
Kamagra Viagra Cialis Original! (vnimavajte od falsifikati)!!!

Proizvodi za silna erekcija i dolga potencija!


Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den

Цена:По договор


Објавен на: 19.03.2020
KAMAGRA VIAGRA CIALIS LEVITRA Original !!!

Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den
Cialis(lilly) 4x20mg - 1600den
Kamagra oral jelly 7x100mg - 1800den
Kamagra tableti na rastvoranje 7x100mg - 1800den

Цена:По договор


Објавен на: 26.02.2020
VIAGRA,KAMAGRA CIALIS - ORGINALNI PROIZVODI $$$ 077 801 142 $$$

KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,TABLETITE SE SO OVOSHEN VKUS,SE LIZAT KO BOMBONI.KAMAGRA ORAL JELLY,7 KESICHKI SO OVOSHEN VKUS,SE SHMUKAAT.KAMAGRA SHUMECHI TABLETI,7 TABLETI SE RASTVARAAT VO CASHA V...

Цена:По договор


Објавен на: 26.02.2020
KAMAGRA GEL TABLETI VIAGRA CIALIS NAJ EFTINO ORIGINAL

KAMAGRA CIALIS PREPARATI ZA POTENCIJA I SILNA EREKCIJA ORIGINAL NAJ EFTINO OD SITE
700 den kutija 7 kesicki kamagra po 100 mlg so razni ovosni vkusi
700 den kutija 7 shumeci tableti kamagra po ...

Цена:700 MKD


Објавен на: 11.06.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка